Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2012 - 13:50
Špáďa: — Zpomal dívče, zpomal trochu,
ať nespadneš s koníka! — Už to nejde milý hochu, on už mi neoniká... |
18.01.2012 - 13:47
Supermartonátor: Dobrá miniaturka:-)
|
18.01.2012 - 13:29
kavec: Ty oči ... o nich už bylo hodně napsaáno a tvá básenka patří mezi ty moc dobré .
Zdravím Jirka . |
18.01.2012 - 12:58
enigman: a slezl ze soustruhu...
|
18.01.2012 - 12:52
WAYWARD: někdy je třeba brzdit i koně
|
18.01.2012 - 12:13
Liška76: Hybridka22: Taky bych se smála, kdyby mne ještě dnes při vzpomínce prdel nebolela:))Děkuju kočko!
|
18.01.2012 - 12:10
Hybridka22: Promiň, momentálně mi to ´nerýmuje´, takže jen - moc hezká + konec rozesmál:-)
|
18.01.2012 - 11:55
Liška76: Květka Š.: V budějcích se zatím drží
na sáńkách v zápřahu liška se tuží:))Posílám pár kopic vloček:)Děkuji! |
18.01.2012 - 11:48
Květka Š.: Bělouš a sníh,krása...tady v Brně jako z jara
sněhové vločky si asi vystřihnu z bílého papíru nebo si našlehám bílkový sníh,na pusinky třeba a na koulování si uděláme z bílé vlny bambule... |
18.01.2012 - 10:48
Liška76: severanka: Opatrně sněhem v kroku, nechť neválíš se krásnej cvoku:))))Děkuju a opatrně:))
|
18.01.2012 - 10:46
severanka: ...krokem pomalým
z povzdálí ti bíle mávám tip dávám a usměv k tomu..... Jako cvok se ženu z domu do bílé krásy! :-) |
18.01.2012 - 09:55
Liška76: poustevník Jirka: Děkuji:))
|
18.01.2012 - 09:52
poustevník Jirka: Pěkné, Liško! :o))
|
18.01.2012 - 08:24
Liška76: Špáďa: Děkuji až zahříváto
tys básníků modré zlato:)) |
18.01.2012 - 08:19
Liška76: Mbonita: Máš to u mne:))Děkuji moc:))
|
18.01.2012 - 08:16
Liška76: Kars: Kdo uteče, ten vyhrajééééé:)Děkuju:)
|
18.01.2012 - 08:07
Liška76: donne: liška..a ne proto jak spíš, ale pro chytrost určitě:)))
|
17.01.2012 - 22:49
donne: Je to vtipné,lištičko.
|
17.01.2012 - 22:37
donne: Pozdě,ale přece.ST
Mimochodem, na základce jsem měla krásnou přezdívku.Uhodneš? |
17.01.2012 - 21:23
|


