Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
21.01.2012 - 09:22
poustevník Jirka: Tip a pohlazení tvému liščátku :o))
21.01.2012 - 08:34
Liška76: Kars: Ty ji znáš a verše vzpomínáš, jak před usínáním zněli něžně
pacholkovi, stejně kněžně:)To já tobě díky:))
21.01.2012 - 08:13
Kars: Kouzelně napsané, dívenko od koní,
po ránu tvé verše mládím mi zavoní.
D ě k u j i
ST
21.01.2012 - 07:52
Liška76: miru: Děkuji:))
21.01.2012 - 07:52
Liška76: Bomejka: Noo já docela taky..rozbít zase pár oken a pak zpět:))Děkuju!
21.01.2012 - 07:50
Liška76: Maryje...: To je známka dobré knihy i paměti:))Děkuju!
21.01.2012 - 07:50
miru: Roztomilá básnička
21.01.2012 - 07:49
Liška76: severanka: Rozhodně neprohloupíš, je to nádherná kniha:))Užij si čtení:))A děkuju!
21.01.2012 - 07:47
Liška76: Maryje...: Já mnohokrát děkuji:))
20.01.2012 - 20:51
Maryje...: statečná holka,máš můj obdiv !
báseň - ST.
20.01.2012 - 20:51
severanka: ...půjdu zakoupit,když ji chválíš!:-)
20.01.2012 - 20:47
Maryje...: vzpomínám si na něj..... :)
20.01.2012 - 20:40
Bomejka: Ráda bych se vrátila do dětsví:-)
20.01.2012 - 20:13
Liška76: Bomejka: Díky:))
20.01.2012 - 20:12
Liška76: Špáďa: CHICHICHI!Dík:)
20.01.2012 - 20:09
Bomejka: Má to holka pěkně srovnané:-)
20.01.2012 - 20:08
Hybridka22: Miloučké, hezoučké:-)
20.01.2012 - 20:00
Liška76: DÍK VELKÉ!
20.01.2012 - 19:59
Špáďa: Knížku také neznám, ale za to teď po přečtení komentářů vím, jaký je rozdíl mezi vlebloudicí a ženou
(Velbloud má hrby na zádech a ve směru podélném... |;-)
20.01.2012 - 19:54
Špáďa: Asi půl hodiny předtím jsem hledal na novým Literu nějaký svůj starší komentář k něčemu úplně jinému a o tuhle jsem tam brknul... proto tak rychle i ten link... Ale vzpomněl bych si na ni určitě i tak, má úžasně silný obsah.
1 ... 137|138|139|140|141|142|143|144|145 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku