Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2012 - 08:58
Liška76: CULIKATA: Tys stvořena v sedlo koňské, vlajou culíčky barvy loňské slámičky:)))Děkuju za zastaveníčko:)))
|
20.01.2012 - 08:57
Liška76: Kars: Už pomalu vymíraj s koňma, ale jsou:))Dík!
|
20.01.2012 - 08:55
Liška76: Psavec: Pravdu díš..déšť, sníh, voda, bláto nepohoda..koňačka s přehledem dá to:))Dík:))
|
20.01.2012 - 08:53
Liška76: enigman: No utíkal co mohl..brzo vypadly..ty vidle:)))Dík!
|
20.01.2012 - 08:52
Liška76: blue: Siorak: labuť: Mnohokrát děkuji za návštěvu Vaší..každého slůvka si moc vážím:)))
|
20.01.2012 - 08:15
Siorak: Tedy je od rány ... ta holka.
|
20.01.2012 - 08:14
labuť: Už jsem ji četla, ale pořád má grády, možná proto, že moje dcera je holka od koní... :-)
|
20.01.2012 - 00:20
blue: pěkně jsi mu to nandala :)
|
19.01.2012 - 23:50
enigman: mě napadlo jak asi mohl utíkat svinským krokem se čtyřkama v zadních partiích...ale je fakt že jsem viděl chlápka proplesklýho vyorávačem brambor...
|
19.01.2012 - 22:12
Psavec: Holky od koní jsou správné holky do nepohody.
|
19.01.2012 - 22:11
druza: noooo - lištica se zas předvedla!!! krása, paní... smekám...
|
19.01.2012 - 21:32
Kars: Jako by mne nakopl kůň
netušil jsem, že ještě jsou holky, co tahaj hnůj. A to je dobře, moc dobře ST |
19.01.2012 - 20:41
Bíša: Rázně si ho od koní hnala!
|
19.01.2012 - 20:37
CULIKATA: Holky od koní jsou bezva a koníci také, viď Bystrouško?
|
19.01.2012 - 20:23
Liška76: Už je to dávno, pokud nevykrvácel žije dodnes:)Dík
|
19.01.2012 - 20:20
donne: To ses ale spravedlivě rozhořčila,Lištičko.Báseň se mi líbila.ST
|
19.01.2012 - 20:19
Liška76: gabkin: Babky teho semelou...potvory:))Dík za nyny veršíčky:)
|
19.01.2012 - 20:18
Liška76: Kapka: Kapičko děkuji..mne koně taky voněj mooc:))
|
19.01.2012 - 20:06
|
19.01.2012 - 19:50
gabkin: ......a jak ho hnala ze dvora,
stala se z ní potvora. ......takový fešák on vám byl, říkaly babky v krámě, A von vám prej jí nevoněl, tý naší dámě! |


