Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2012 - 13:43
Liška76: 6thSun: Děkuju:)))!
|
20.01.2012 - 13:41
6thSun: chce se mně být dnes rozněžnělým? Ano, chce! :-)
|
20.01.2012 - 13:28
Liška76: Psavec: Porodím ti koně sivé, krásné koně zlatohřívé po nich přijde koník hned..dva hrby mu zdobí hřbet.Prodej si ty první dva nedávej však koníka...:))Díky!
|
20.01.2012 - 13:21
Psavec: Krásný návrat do dětství. ST.
|
20.01.2012 - 12:52
Liška76: enigman: Hleď si jejích hrbů:))
|
20.01.2012 - 12:48
enigman: já mám koně jenom houpacího...zato velbloudici dvouhrbou...
|
20.01.2012 - 12:34
Liška76: E.T.Jane: A tak to moooc dobře děláš:))Děkuji!
|
20.01.2012 - 12:29
E.T.Jane: Ráda jsem je poslouchala,
později svým dětem do vlasů všeptávala. Ráda vzpomínám a dodnes oblíbené pohádky doma ukládám. :) |
20.01.2012 - 12:12
Květka Š.: Ano,to děti a potom i vnoučata poslouchají...tiše.
A hlavně z pohádkové říše... |
20.01.2012 - 11:40
Liška76: Bíša: Děkuju, ráda vzpomínám na doby kdy mamča mi četla, snažím se být stejná aspoň v tomhle:)
|
20.01.2012 - 11:38
Bíša: Je to krásně roztomilé***
|
20.01.2012 - 09:43
Liška76: Kuskus Pruhovaná: Směji se:))Díky:))
|
20.01.2012 - 09:42
Kuskus Pruhovaná: ...skvěle složeno...ST...
|
20.01.2012 - 09:39
Liška76: Kuskus Pruhovaná: :))Díky:)
|
20.01.2012 - 09:37
Kuskus Pruhovaná: ...jo, my svobodné holky na sebe musíme být opatrné...zázvor si kup vastní...;-)))
|
20.01.2012 - 09:36
Liška76: Kuskus Pruhovaná: Na telátko nikdy..na dvounohý tele...asi, asi určitě...pokud si to zaslouží:))Dík za zastavení proužku:)))
|
20.01.2012 - 09:34
Kuskus Pruhovaná: ...vzala bys na telátko bič??? No,to snad ne ...;-))) Ale on by si to jistě zasloužil...i městské holky chápou ...;-))))
|
20.01.2012 - 09:07
Liška76: E.T.Jane: Každá i když z Prahy třeba
citem pozná, jak vysedat:)))Děkuju:)) |
20.01.2012 - 09:03
|
20.01.2012 - 09:00
Liška76: Bíša: Jen co mu nožky vládly:))Děkuju:)!
|


