Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.01.2012 - 14:17
Psavec: Kdybych byl čaroděj, tak napravím své chyby, které jsem udělal. Nejsem, tak prosím za odpuštění a mé pokání je žal.
|
22.01.2012 - 13:40
Liška76: b.e.a.t.a: To je dobře:))
|
22.01.2012 - 13:34
Liška76: hloubavá: Ano, ano:))Dík za zastaveníčko:))
|
22.01.2012 - 13:13
|
22.01.2012 - 13:04
b.e.a.t.a: jůůů...matně si na něj vzpomínám :)
|
22.01.2012 - 11:16
Liška76: Kajuta: Děkuji, že čteš:))
|
22.01.2012 - 11:14
Kajuta: Odsýpá jako na hřbetě jednorožce. Bílého. Spásá hvězdy.
|
22.01.2012 - 09:38
Liška76: Bambulka: Potěšila jsi mi, že líbí:))))Děkuju!
|
22.01.2012 - 09:34
Bambulka: ***
Tryskem cválat v klusu nejde a přec se o to v životě pokoušíme a pak raději bezpečně nakročíme ptz i chůze je posun dopředu podívej, koníčku, jak já to dovedu :-) *** Je fajnová, lištičko, koňácké já obzvlášť ráda ;-) |
22.01.2012 - 09:08
Liška76: dalekoodmoředalekojezem: Dík za zastávku na tvé plavbě:))
|
21.01.2012 - 21:59
|
21.01.2012 - 19:51
Liška76: jc senior: Děkuji za nyny koment:))
|
21.01.2012 - 19:46
jc senior: z pohádky jel jsem do pohádky
na jelenu se Smolíčkem, vrátit se ta doba zpátky s hrbatým jel bych koníčkem ** |
21.01.2012 - 16:13
Liška76: januve: Děkuju za návštěvu:))
|
21.01.2012 - 15:57
januve: Kéž by takovou odvahu mělo více lidí. :-)
|
21.01.2012 - 12:36
Liška76: Siorak: Vše z pohádek i z bible v životě se hodí:)Dík za zastavení:))
|
21.01.2012 - 12:27
Siorak: Všichni jsme vyrostli na pohádkách. Babička nám před spaním čítávala příběhy z Bible, což nám rovněž znělo jako pohádka. Aspoň o tom něco víme. :-)
|
21.01.2012 - 11:53
Liška76: Mario de Janeiro: Není zač synku já ráda:)))Dík!
|
21.01.2012 - 11:33
Mario de Janeiro: díky mami..
|
21.01.2012 - 09:24
Liška76: poustevník Jirka: Děkujeme oba:))
|


