Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2012 - 19:31
Liška76: severanka: a jak koukám tak ty taky:))Dík za krásnej komentík:))
19.01.2012 - 19:25
severanka: ...na měšťáky to máš páky
a srdce jen pro koňáky!:-)
19.01.2012 - 18:21
Liška76: Mario de Janeiro: Již cválám ku tvému stavení..voní zde koblížkové mámení:)))
19.01.2012 - 18:16
Mario de Janeiro: Právě jsem psal do knihy
jak sbírám koňské koblihy
jejich vůně nese se
se mnou po lese
až kolem mě pojedeš
tak jestli z koně neslezeš
si to odneseš...
19.01.2012 - 17:58
Liška76: ttragelaf: To snad ani není žena, nebo silně postižená?:(Braň se směle příteli koní...do níííí:))
19.01.2012 - 17:56
ttragelaf: ..znam jednu holku od konı
vlastne od hrebce
od hrebecka
te muzska ruka nevonı
mlatı muze po lebce
jako mala decka

vım - ty to nejsı
lıstıcko rozmıla
ale pısu o tom
abys takova nebyla

udelej to pro ne:
muzı nejsou kone İ
19.01.2012 - 17:54
Liška76: dlouhejkour: Pokud práce se nebojíš až nakrmíš, podojíš...skoro k ránu poděkujou jistě ano:)))Dík za návštěvu a za pěkný koment:)
19.01.2012 - 17:52
Liška76: Hybridka22: Díkes kočko:))))
19.01.2012 - 17:51
Liška76: jc senior: Rychle jsem ti v patách:))Dík:)
19.01.2012 - 17:50
Liška76: Rezkaaa: Dík občas mi kámošku Rezku připomene tvůj nick:))Byla to pohodářská kobylka:)))
19.01.2012 - 17:44
dlouhejkour: zabiju v sobě cow...boye
posílán stále do hnoje
nebojím se vidlí ani píky
jen občas chci slyšet
... díky ...

nic ve zlym holky...jen osobní zkušenost...
19.01.2012 - 17:41
Hybridka22: To je paráda:-D Moc a moc pěkný - ST s *
19.01.2012 - 17:36
jc senior: ...mizím pryč
něž na mě vezmeš bič...
**
19.01.2012 - 17:29
Rezkaaa: Cítím pach hnoje a slyším ržát koně! :) Moc pěkný, ST! :)
19.01.2012 - 17:09
Liška76: G.P.: Nevoní jim podrazáci
co neuměj vzít za práci....Old Spice můžu:))Dík za nyny komentík:))
19.01.2012 - 17:07
G.P.: Holkám od koní
Old Spice nevoní.
19.01.2012 - 16:57
Liška76: Květka Š.: Květko děkuji za krásné veršíky:))
19.01.2012 - 16:55
Květka Š.: ~~ Dnes zase přijel za ní
na svém bílém koni
se slovy lásky
a jak moc touží po ní,
ona mu řekne
„i já tě chci,miláčku“
tak veď nás,bílý koníčku~~
19.01.2012 - 16:30
Liška76: Tomáš: Díkes:))
19.01.2012 - 16:26
Tomáš: Liška76: To téma je opravdu autentické? Každopádně je ale ta holka perfektní ¨horsecowgirl¨ :-o) ST!
1 ... 141|142|143|144|145|146|147|148|149 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku