Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.01.2012 - 19:31
Liška76: severanka: a jak koukám tak ty taky:))Dík za krásnej komentík:))
|
19.01.2012 - 19:25
severanka: ...na měšťáky to máš páky
a srdce jen pro koňáky!:-) |
19.01.2012 - 18:21
Liška76: Mario de Janeiro: Již cválám ku tvému stavení..voní zde koblížkové mámení:)))
|
19.01.2012 - 18:16
Mario de Janeiro: Právě jsem psal do knihy
jak sbírám koňské koblihy jejich vůně nese se se mnou po lese až kolem mě pojedeš tak jestli z koně neslezeš si to odneseš... |
19.01.2012 - 17:58
Liška76: ttragelaf: To snad ani není žena, nebo silně postižená?:(Braň se směle příteli koní...do níííí:))
|
19.01.2012 - 17:56
ttragelaf: ..znam jednu holku od konı
vlastne od hrebce od hrebecka te muzska ruka nevonı mlatı muze po lebce jako mala decka vım - ty to nejsı lıstıcko rozmıla ale pısu o tom abys takova nebyla udelej to pro ne: muzı nejsou kone İ |
19.01.2012 - 17:54
Liška76: dlouhejkour: Pokud práce se nebojíš až nakrmíš, podojíš...skoro k ránu poděkujou jistě ano:)))Dík za návštěvu a za pěkný koment:)
|
19.01.2012 - 17:52
Liška76: Hybridka22: Díkes kočko:))))
|
19.01.2012 - 17:51
Liška76: jc senior: Rychle jsem ti v patách:))Dík:)
|
19.01.2012 - 17:50
Liška76: Rezkaaa: Dík občas mi kámošku Rezku připomene tvůj nick:))Byla to pohodářská kobylka:)))
|
19.01.2012 - 17:44
dlouhejkour: zabiju v sobě cow...boye
posílán stále do hnoje nebojím se vidlí ani píky jen občas chci slyšet ... díky ... nic ve zlym holky...jen osobní zkušenost... |
19.01.2012 - 17:41
Hybridka22: To je paráda:-D Moc a moc pěkný - ST s *
|
19.01.2012 - 17:36
|
19.01.2012 - 17:29
Rezkaaa: Cítím pach hnoje a slyším ržát koně! :) Moc pěkný, ST! :)
|
19.01.2012 - 17:09
Liška76: G.P.: Nevoní jim podrazáci
co neuměj vzít za práci....Old Spice můžu:))Dík za nyny komentík:)) |
19.01.2012 - 17:07
G.P.: Holkám od koní
Old Spice nevoní. |
19.01.2012 - 16:57
Liška76: Květka Š.: Květko děkuji za krásné veršíky:))
|
19.01.2012 - 16:55
Květka Š.: ~~ Dnes zase přijel za ní
na svém bílém koni se slovy lásky a jak moc touží po ní, ona mu řekne „i já tě chci,miláčku“ tak veď nás,bílý koníčku~~ |
19.01.2012 - 16:30
Liška76: Tomáš: Díkes:))
|
19.01.2012 - 16:26
Tomáš: Liška76: To téma je opravdu autentické? Každopádně je ale ta holka perfektní ¨horsecowgirl¨ :-o) ST!
|


