Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.01.2012 - 19:48
Liška76: Špáďa: Tedy ty máš paměť..smekám a Ď
|
20.01.2012 - 19:46
Liška76: carodejka: Z jedné jsi vyskočila, čarovnou hůlku v pramínku vědění omočila:))Děkuji!
|
20.01.2012 - 19:46
|
20.01.2012 - 19:45
carodejka: To je milé, tak jsem vstoupila zase do pohádek.
|
20.01.2012 - 18:47
Liška76: střelkyně1: To jsi mi potěšila..střelko milá:)Dík.
|
20.01.2012 - 18:46
střelkyně1: a já se přiznávám,že i teď v dospělosti sahám po knihách svého dětství a nemusím je ani nikomu předčítat,klidně si je čtu sama pro sebe...třeba Bambi...
Tvou báseňkou jsi mne k ní zavedla!:-))Už po ní sahám! |
20.01.2012 - 18:07
Liška76: Kapka: DĚKUJI:))za návštěvu:)
|
20.01.2012 - 18:01
Kapka: S dětičkami svými a taky s jejich zázraky si zopakujem
dětství. Hezké... |
20.01.2012 - 17:18
Liška76: WAYWARD: TY JI ZNÁŠ LUMPE:))DÍK!
|
20.01.2012 - 17:16
WAYWARD: ...pěkný obrázeks vytvořila ST
|
20.01.2012 - 16:27
Liška76: G.P.: Je to kniha celá veršovaná..nádherná:))Dík za milej komentík:)Tady kousek ukázky...prodej si ty první dva, nedávej však koníka..ani za šat vyšívaný ani za pás krumplovaný..na zemi i pod zemí přítelem ti bude vždy...možná to není úplně přesně píšu to z hlavy:)
|
20.01.2012 - 16:21
G.P.: Koníček Hrbáček,
když kolem proletěl, velikou smůlu měl. Chytil se na háček. (Tuhle pohádku fakt neznám :-) ) |
20.01.2012 - 15:49
Liška76: Elisha: Děkuju:)!
|
20.01.2012 - 15:48
Liška76: Kajuta: Dokonalá představivost, nebo jsi tam byl???:)Dík že čteš:))
|
20.01.2012 - 15:46
Elisha: Je to tak, dětem čteme to, co se nám líbilo - krásná))
|
20.01.2012 - 15:40
Kajuta: Joo, country mi tady zní.. Vidím kovbojské klobouky, farmu a toho holomka, jak za ním letí vržené vidle. :)
|
20.01.2012 - 15:34
Liška76: churry: Děkuju:))Tak mi synek zabásnil, než usnul..verše s tím hrbem jsou jeho..chichi:)Dík za milej komentík!
|
20.01.2012 - 15:30
churry: Milý zázraku,kdyby jsem měla hrb uprostřed svého těla, letěla bych s tebou jako holubice, byla bych tátoška velbloudice "o)
|
20.01.2012 - 14:58
Liška76: labuť: Pravdu máš labuti milá, jsou naše obrovská hnací síla:))Dík!
|
20.01.2012 - 14:52
labuť: Jsou to poklady, ti naši drobečci, když očka vypoulí, jihneme :-))
|


