Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2012 - 19:36
Liška76: vavaoko: hmm, někdy je to třeba..však neradi:))Díky!
05.02.2012 - 19:35
Liška76: kavec: Jiří...neskutečně obrovské dík za supráckej komentík.)))
05.02.2012 - 19:03
kavec: Kyž padaj svršky
tak to se kácejí na Marsu stromy
bledou závistí
z toho co vidí hvězdy ... Jirka
05.02.2012 - 17:48
vavaoko: Půst je prý zdravý.
někdy asi jo. I já se občas postím Zdravě. A nerad. Pěkné
05.02.2012 - 17:33
mutil: mnozí půst kázali
ač teřich plný byl
nač půst, když krásné gazely
lačné jsou krásných chvil
spodky kdyby házely
řeknu, že jsem žil

lepší je střídmost než půst zcela
jen kdyby jedna, jen kdyby mne chtěla
05.02.2012 - 17:22
gabkin: a náhle.... jako bych se zastavil i v čase.....kdy si vezmeš šněrovačku zase?
05.02.2012 - 16:32
Liška76: Renaud de Châtillon: třeba mne to časem také postihne:))Děkuji!
05.02.2012 - 16:28
Liška76: Rezina: Děkuji za návštěvu:))
05.02.2012 - 16:21
Rezina: A za vtipnou sloku
ST
05.02.2012 - 16:21
Renaud de Châtillon: Občas je třeba, ale jako u všeho - nepřehánět ;-)
05.02.2012 - 15:36
Liška76: donne: anooo:))Díky:)
05.02.2012 - 15:35
donne: Život je krátký,nemá cenu se postit.
05.02.2012 - 13:06
Liška76: Květka Š.: Elisha: Holky děkuju:)))
05.02.2012 - 12:19
Květka Š.: Snad jen ST...
05.02.2012 - 12:05
Elisha: postíme se po hostině
až hlad po vášni navždy zhyne
05.02.2012 - 11:33
Liška76: jc senior: No jo tak nějak:))Díky!
05.02.2012 - 11:27
jc senior: za slov spršky
bez roztržky
padaj svršky
::
až na punčošky
05.02.2012 - 11:09
Liška76: Javavia: Díky moc:))
05.02.2012 - 11:06
Javavia: Válku odnesou vždy jen ti nevinní, Ti co stojí za rozvojem takového umírání, přežijí.
citlivě napsané
05.02.2012 - 09:34
Liška76: umělec2: Děkuji moc:))
1 ... 118|119|120|121|122|123|124|125|126 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku