Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2012 - 19:36
Liška76: vavaoko: hmm, někdy je to třeba..však neradi:))Díky!
|
05.02.2012 - 19:35
Liška76: kavec: Jiří...neskutečně obrovské dík za supráckej komentík.)))
|
05.02.2012 - 19:03
kavec: Kyž padaj svršky
tak to se kácejí na Marsu stromy bledou závistí z toho co vidí hvězdy ... Jirka |
05.02.2012 - 17:48
vavaoko: Půst je prý zdravý.
někdy asi jo. I já se občas postím Zdravě. A nerad. Pěkné |
05.02.2012 - 17:33
mutil: mnozí půst kázali
ač teřich plný byl nač půst, když krásné gazely lačné jsou krásných chvil spodky kdyby házely řeknu, že jsem žil lepší je střídmost než půst zcela jen kdyby jedna, jen kdyby mne chtěla |
05.02.2012 - 17:22
gabkin: a náhle.... jako bych se zastavil i v čase.....kdy si vezmeš šněrovačku zase?
|
05.02.2012 - 16:32
Liška76: Renaud de Châtillon: třeba mne to časem také postihne:))Děkuji!
|
05.02.2012 - 16:28
Liška76: Rezina: Děkuji za návštěvu:))
|
05.02.2012 - 16:21
Rezina: A za vtipnou sloku
ST |
05.02.2012 - 16:21
Renaud de Châtillon: Občas je třeba, ale jako u všeho - nepřehánět ;-)
|
05.02.2012 - 15:36
Liška76: donne: anooo:))Díky:)
|
05.02.2012 - 15:35
donne: Život je krátký,nemá cenu se postit.
|
05.02.2012 - 13:06
Liška76: Květka Š.: Elisha: Holky děkuju:)))
|
05.02.2012 - 12:19
Květka Š.: Snad jen ST...
|
05.02.2012 - 12:05
Elisha: postíme se po hostině
až hlad po vášni navždy zhyne |
05.02.2012 - 11:33
Liška76: jc senior: No jo tak nějak:))Díky!
|
05.02.2012 - 11:27
|
05.02.2012 - 11:09
Liška76: Javavia: Díky moc:))
|
05.02.2012 - 11:06
Javavia: Válku odnesou vždy jen ti nevinní, Ti co stojí za rozvojem takového umírání, přežijí.
citlivě napsané |
05.02.2012 - 09:34
Liška76: umělec2: Děkuji moc:))
|


