Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2012 - 22:11
Liška76: Kars: bohužel:(Děkuji žes nahlédnul:)))
|
05.02.2012 - 22:10
Kars: Smutné téma
ST |
05.02.2012 - 21:30
Liška76: Mbonita: jsi jeho součástí..díky!
|
05.02.2012 - 21:28
Mbonita: cítím sílu
toho víru...:-) |
05.02.2012 - 20:53
Liška76: G.P.: to je nejspíš z toho půstu
postit se tak brzo zpustnu...a možná i něco vypustim..chichi opět hlásíš:))Dík |
05.02.2012 - 20:51
Liška76: Maryje...: Velice děkuji:)))
|
05.02.2012 - 20:51
Liška76: severanka: tedyyy..děkuji tento tvůj koment bych si nejraději zarámovala:)))Rudnu...díííííííkyyyy!!!!
|
05.02.2012 - 20:49
Liška76: severanka: snad:(Děkuji, že se stavíš!
|
05.02.2012 - 20:48
Liška76: Maryje...: děkuji..doufám, že včas:)))
|
05.02.2012 - 20:24
severanka: :-)...jak Ježíš jsi schopna lid nakrmit jedním pecnem...
Moc fajn! |
05.02.2012 - 20:21
Maryje...: ....záhadnou nitku rozmotáš....uvidíš...
|
05.02.2012 - 20:13
severanka: ...ty pocity zná jen on sám...a třeba byly naplněné štěstím,ikdyž s velkou bolestí...
|
05.02.2012 - 20:09
Maryje...: za čtyři řádky ti -ST- pustím
nejen proto,že se postím :) |
05.02.2012 - 20:02
|
05.02.2012 - 19:51
Liška76: hloubavá: Teď jsi na to kápla:)))Díky!
|
05.02.2012 - 19:48
|
05.02.2012 - 19:44
Liška76: carodejka: Děkuji kouzelná čarodějko:))
|
05.02.2012 - 19:43
carodejka: Krásný, málo slovy jsi mnoho řekla.
|
05.02.2012 - 19:40
Liška76: gabkin: až se mi do ní povede zhubnout..ty pračky na vysoké teploty..to ďáblův nástroj:(Děkuji za zastavení:))
|
05.02.2012 - 19:38
Liška76: mutil: určitě jich pár krouží dél tvého těla
jen, brzy ti skočí do náruče pozor na velké množství žen:)) |


