Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2012 - 15:02
mutil: jaro mrzne ještě kdes
ví to kdekdo, ví to les hřeje lásky nás plamínek přilož milá do kamínek v loži teplo, venku kláda dej mi vše, co srdce žádá poSTupně se začínám zahřívat :) |
06.02.2012 - 15:00
labuť: Už jen ta představa je hezky živočišná... :-))
|
06.02.2012 - 13:51
Zdeněk Farkaš: Moc pěkné! ST. Jinak souhlasím s hloubavou.
|
06.02.2012 - 13:26
Liška76: kavec: láska je láska...ty víš:)))Dík
|
06.02.2012 - 13:25
Liška76: kavec: Děkuju:)))
|
06.02.2012 - 13:24
Liška76: kavec: Děkuji Propast zkusím vypůjčit, snad ji budou mít v knihovně:))Moc ti díky, jsem ráda že se ti ulevuje...jo a psát dvěma..jsi machr..to já se nenaučila:(((Děkuju!!!!
|
06.02.2012 - 13:24
kavec: Moc dobrá Jirka
|
06.02.2012 - 13:20
kavec: Ve zkratce popsat to všecko , čemu se říká probouzení jara v pohlaví a já tomu říkán , že v tom musí být duše a srdce jinak to není láska , ale nějaká ubohá náhražka .
A také je kunšt popsat v několika slovech co při tom cítí tvoje srdce a ty se v té své básni o to snažíš . A to se mi moc líbí . Zdraví Jirka . |
06.02.2012 - 13:15
kavec: Ono se vždy pitomě umírá za nějakou hloupost pro ty nahoře co si vymyslí válku .
Moc ti doporučuji knihu Propast od pana Lustiga , ten to umírání dokonale popsal ve své povídce , skoro románu . Těch posledních dvacet stránek to je něco s čím se tak rychle nesetkáš v naší literatuře . Je to smrt par exelence proměněná do ženy a všech žene co ten voják miloval . A ty jsi tu smrt dokonale také vystihla a oto tu jde . Neschovávat se za ty masky , ale popsat tu holost a ryzotu umirání a smrti až do morku kosti . A pak se nediv že bolest a zmar umí tak krásně básnit . Vymysleli novou metodu jak mi léčit bolavé ruce , chodím na obstřiky a dneska jsem byl tak jsem zas na nějakou dobu frajer a mohu psát oběma rukama . Moc zdraví Jirka |
06.02.2012 - 13:10
Liška76: enigman:též si myslím, že se ctí je to lepší, než kulka do zad:(Díky:)))
|
06.02.2012 - 12:49
enigman: myslím že zemřít nikdo nechce...ale když ano tak v salvě se ctí...
|
06.02.2012 - 12:30
Liška76: donne: díky..přidej se:)))
|
06.02.2012 - 12:26
donne: E.T.Jane a liško ty,probouzíte erotické myšlenky.Líbí.
|
06.02.2012 - 12:18
Liška76: carodejka: lesní hups:))Díky!
|
06.02.2012 - 12:17
carodejka: Krásné, laškovní, moc se mě líbila.
|
06.02.2012 - 12:03
Liška76: Květka Š.: posílám ti děkování, krásný koment..veršů paní:))Díky!
|
06.02.2012 - 12:02
Liška76: Psavec: neznáme se náhodou?:)))Chichi trefil!!!Díky,
|
06.02.2012 - 11:58
Liška76: nejsembásník: nelámat, nešlapat, hýčkat:))jojo:))Díky!
|
06.02.2012 - 11:57
Liška76: Kapka: jooo tráva, mech, borovice v parných dnech whauuuuuu:))Díky
|
06.02.2012 - 11:56
Liška76: Tomáš: K NÁM SNAD VIDÍŠ ČI CO:)))Díky!
|


