Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2012 - 11:52
Tomáš: Jaro ještě dlouho nepřijde, Lištičko. Vlez si raději do teplé nory a z dlouhé chvíle si můžeš hrát třeba s ocáskem...:-))
|
06.02.2012 - 11:51
Liška76: Kajuta: DÍKY!!!
|
06.02.2012 - 11:39
Kajuta: Vzpomněl jsem na staré starogermánské ságy. Na Valhalu. Valkýry. Samurajskou mentalitu. Sorty, které považovaly smrt za bitevním poli za čest. To je ten "světlejší" pohled. Pak jsem si vzpomněl, jak jsem čet starý český noviny, jako přílohu v jednom nejmenovaném historickém časopise. A dobře mi z toho nebylo. Na zadní straně byly urgence k odvodu. To jen tak na okraj.
|
06.02.2012 - 11:24
Kapka: Ať už není dlouhá zima
vůně v lese bude prima. |
06.02.2012 - 11:19
nejsembásník: kdy že rostou tyhlety věci ?
v zimě i v létě, přeci ! |
06.02.2012 - 11:18
|
06.02.2012 - 11:08
Květka Š.: Hádala se Zima s Jarem
kdo skončí? Kdo začíná? Zima ta je rozmrzelá a sníh dál padá do klína...a tobě Liško ST. **** |
06.02.2012 - 10:59
Liška76: druza: když zavoněj aleje:)))Díky:)
|
06.02.2012 - 10:57
|
06.02.2012 - 10:51
Liška76: Kars: tvé komenty mlsám ráda:)))Děkuji!!!
|
06.02.2012 - 10:42
Kars: Voní story z liščí nory
to láska vklozla do vaší hory tam kde šumí starý les spoza břízek voní vřez štěstím ST |
06.02.2012 - 10:32
Liška76: celoročně chichi:))Díky!
|
06.02.2012 - 10:26
severanka: ...slyším jak to roste v tobě!
Jaro?A v téhle době? :-)...ale hezkýýýý! Jsi prostě připravená!:-) |
06.02.2012 - 10:18
Liška76: E.T.Jane: jsi mne asi nějak namlsala:)))Děkuji a už by fakt mohlo jaro přijít...:)))
|
06.02.2012 - 10:17
Liška76: poustevník Jirka: Zatím sice nelínám, ale snad už přijde:))Díky!
|
06.02.2012 - 10:14
poustevník Jirka: Ano, Liško, to už je jaro... :o))
|
06.02.2012 - 10:13
E.T.Jane: Koukám, že na nás skoro ve stejný čas přišlo jaro... no, lépe včas.. než pozdě... Moc hezká nerobustní nepostní :)
|
06.02.2012 - 10:00
Liška76: Tygropes: ano bolí to moc:(Děkuji!!!
|
06.02.2012 - 09:58
Tygropes: Téma, které už bylo mnohokrát probráno ze všech možných úhlů, a přesto je stále o čem diskutovat. Mně osobně často nedá spát. ST
|
06.02.2012 - 09:35
Liška76: Siorak: pravda jest:)))Díky!
|


