Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2012 - 09:35
Liška76: enigman: pokud to neschledáváš nebezpečným:))Díky:))
|
06.02.2012 - 09:33
Liška76: mutil: ano ta:))Není krásná však na to má..stejně jako Phar Lap:)))Děkuju!
|
06.02.2012 - 09:29
|
06.02.2012 - 09:27
mutil: Krásný je kůň v běhu.
Takže ta kobyla vzadu vpravo? :) |
06.02.2012 - 09:27
enigman: já taky ne...často odhazuji i spodky...
|
06.02.2012 - 08:39
Liška76: ttragelaf: děkujuuuu:))
|
06.02.2012 - 08:32
ttragelaf: ... to jše moudrý kolovrátek
|
06.02.2012 - 08:21
Liška76: poustevník Jirka: no jsem ce celou noc nepostila a teď jsem nějaká pomalá:)))Díky!
|
06.02.2012 - 08:19
Liška76: E.T.Jane: Chichi...jednou jsem se dosprchy nezula...to ti byla prča:)))Děkuji!
|
06.02.2012 - 08:18
Liška76: Bomejka: Děkuji:))
|
06.02.2012 - 08:14
E.T.Jane: Vtrhly
svršky do spršky -mršky. I ty ponožky na nožky! Nejdřív si sprchu užily, pak se ale postily :) Nesouvisí |
06.02.2012 - 08:13
Liška76: Bíša: :)))))
|
06.02.2012 - 08:13
poustevník Jirka: Tak do tohóóó! :o))
|
06.02.2012 - 08:12
Liška76: Live to fight: To se příjemně čte:)))Vím, že nejsem...stejně moooooooc děkuju:))
|
05.02.2012 - 23:33
Bomejka: ***
|
05.02.2012 - 23:23
Live to fight: Liško, smekám, seš génius :)
|
05.02.2012 - 23:14
Live to fight: tak to je pecka! :D
|
05.02.2012 - 22:56
Bíša: Asi se ještě najím, nechci skončit jako tvor asketický!
|
05.02.2012 - 22:18
Liška76: Kars: inu třeba abych dopnula šněrovačku:))V milování ve žranici nedokáži nene říci:(Děkuju!:)))
|
05.02.2012 - 22:16
|


