Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2012 - 09:35
Liška76: enigman: pokud to neschledáváš nebezpečným:))Díky:))
06.02.2012 - 09:33
Liška76: mutil: ano ta:))Není krásná však na to má..stejně jako Phar Lap:)))Děkuju!
06.02.2012 - 09:29
Siorak: Hladový
po návštěvě host
no ...
to bylo by blbý dost
06.02.2012 - 09:27
mutil: Krásný je kůň v běhu.
Takže ta kobyla vzadu vpravo? :)
06.02.2012 - 09:27
enigman: já taky ne...často odhazuji i spodky...
06.02.2012 - 08:39
Liška76: ttragelaf: děkujuuuu:))
06.02.2012 - 08:32
ttragelaf: ... to jše moudrý kolovrátek
06.02.2012 - 08:21
Liška76: poustevník Jirka: no jsem ce celou noc nepostila a teď jsem nějaká pomalá:)))Díky!
06.02.2012 - 08:19
Liška76: E.T.Jane: Chichi...jednou jsem se dosprchy nezula...to ti byla prča:)))Děkuji!
06.02.2012 - 08:18
Liška76: Bomejka: Děkuji:))
06.02.2012 - 08:14
E.T.Jane: Vtrhly
svršky
do spršky
-mršky.
I ty ponožky
na nožky!
Nejdřív si sprchu užily,
pak se ale postily :)
Nesouvisí
06.02.2012 - 08:13
Liška76: Bíša: :)))))
06.02.2012 - 08:13
poustevník Jirka: Tak do tohóóó! :o))
06.02.2012 - 08:12
Liška76: Live to fight: To se příjemně čte:)))Vím, že nejsem...stejně moooooooc děkuju:))
05.02.2012 - 23:33
Bomejka: ***
05.02.2012 - 23:23
Live to fight: Liško, smekám, seš génius :)
05.02.2012 - 23:14
Live to fight: tak to je pecka! :D
05.02.2012 - 22:56
Bíša: Asi se ještě najím, nechci skončit jako tvor asketický!
05.02.2012 - 22:18
Liška76: Kars: inu třeba abych dopnula šněrovačku:))V milování ve žranici nedokáži nene říci:(Děkuju!:)))
05.02.2012 - 22:16
Kars: Vepřo, knedlo, zelo a pivo
je k životu nutné palivo
tak proč se postit?
1 ... 116|117|118|119|120|121|122|123|124 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku