Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2012 - 09:07
Liška76: Mbonita: ano:))Děkuji!!!
07.02.2012 - 09:06
Mbonita: muži jsou bojovníci..ti praví ano...

ST
06.02.2012 - 20:12
Liška76: Renaud de Châtillon: že by jsme byli téměř stejně postiženi??Chichi..díky!!!
06.02.2012 - 20:10
Renaud de Châtillon: Na mě leze celoročně :-)
06.02.2012 - 19:40
Liška76: G.P.: jéžiši a já doufala, že o mě taká krása:))Jenže já mám zoubky jak perličky hryznu občas i kostičky:))Děkuju!!!
06.02.2012 - 19:22
G.P.: Naše vůně se tiše proplétají,
jaro ti usadí růžovou na líčku,
jazyky drze spolu si hrají...
Jé - myslím, že máš
děravou stoličku... :-)
06.02.2012 - 18:18
Liška76: zenge: jen otázku medvěde..kdy na dovču se jede:))Díky méďo!
06.02.2012 - 18:13
zenge: jaro budiž pochváleno!
Co mne budíš?
z rzi ženo :)
ST
06.02.2012 - 18:09
Liška76: Špáďa: myslela jsem ano po sléze i spodky musí dolů:)))
06.02.2012 - 18:07
Liška76: Špáďa: tak jedééém ať spodky lítaj:))Dík
06.02.2012 - 18:05
Špáďa: Teď koukám, že už to řek’ přede mnou jinými slovy i enigman...
06.02.2012 - 17:36
Liška76: Špáďa: Nooo posléze i ty:))Děkuji!
06.02.2012 - 17:23
Špáďa: Po kvalitně provedeném a vychutnaném pádu svršků musí padnout nakonec i spodky!
06.02.2012 - 16:00
Elisha: Tak rychle sem s tím jarem, nebo si ho uděláme sami i když bude mráz jen praštět, néé??
06.02.2012 - 15:43
Liška76: labuť: děkuji labuťko...potěšilas:)))
06.02.2012 - 15:40
Liška76: mutil: ...se nedivím..tě jen čtu a skoro hořím:))Díkes!
06.02.2012 - 15:39
Liška76: Kuskus Pruhovaná: Tedy proužku to se máte....u nás je zimněji:(Děkuji!:))
06.02.2012 - 15:38
Liška76: churry: Jojo to jsem já..díky:))
06.02.2012 - 15:31
churry: I ty liško podšitá "o)
06.02.2012 - 15:30
Kuskus Pruhovaná: ...jaro???????? V Praze je -19...sT dám až v dubnu...;-))
1 ... 113|114|115|116|117|118|119|120|121 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku