Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.02.2012 - 09:07
Liška76: Mbonita: ano:))Děkuji!!!
|
07.02.2012 - 09:06
|
06.02.2012 - 20:12
Liška76: Renaud de Châtillon: že by jsme byli téměř stejně postiženi??Chichi..díky!!!
|
06.02.2012 - 20:10
Renaud de Châtillon: Na mě leze celoročně :-)
|
06.02.2012 - 19:40
Liška76: G.P.: jéžiši a já doufala, že o mě taká krása:))Jenže já mám zoubky jak perličky hryznu občas i kostičky:))Děkuju!!!
|
06.02.2012 - 19:22
G.P.: Naše vůně se tiše proplétají,
jaro ti usadí růžovou na líčku, jazyky drze spolu si hrají... Jé - myslím, že máš děravou stoličku... :-) |
06.02.2012 - 18:18
Liška76: zenge: jen otázku medvěde..kdy na dovču se jede:))Díky méďo!
|
06.02.2012 - 18:13
|
06.02.2012 - 18:09
Liška76: Špáďa: myslela jsem ano po sléze i spodky musí dolů:)))
|
06.02.2012 - 18:07
Liška76: Špáďa: tak jedééém ať spodky lítaj:))Dík
|
06.02.2012 - 18:05
Špáďa: Teď koukám, že už to řek’ přede mnou jinými slovy i enigman...
|
06.02.2012 - 17:36
Liška76: Špáďa: Nooo posléze i ty:))Děkuji!
|
06.02.2012 - 17:23
Špáďa: Po kvalitně provedeném a vychutnaném pádu svršků musí padnout nakonec i spodky!
|
06.02.2012 - 16:00
Elisha: Tak rychle sem s tím jarem, nebo si ho uděláme sami i když bude mráz jen praštět, néé??
|
06.02.2012 - 15:43
Liška76: labuť: děkuji labuťko...potěšilas:)))
|
06.02.2012 - 15:40
Liška76: mutil: ...se nedivím..tě jen čtu a skoro hořím:))Díkes!
|
06.02.2012 - 15:39
Liška76: Kuskus Pruhovaná: Tedy proužku to se máte....u nás je zimněji:(Děkuji!:))
|
06.02.2012 - 15:38
Liška76: churry: Jojo to jsem já..díky:))
|
06.02.2012 - 15:31
churry: I ty liško podšitá "o)
|
06.02.2012 - 15:30
Kuskus Pruhovaná: ...jaro???????? V Praze je -19...sT dám až v dubnu...;-))
|


