Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2012 - 07:05
Liška76: hloubavá: Bíša: Velice Vám děkuji:))
|
04.03.2012 - 07:05
Liška76: Paulmatthiole: bohužel občas ano:(Děkuji!!!!
|
04.03.2012 - 07:04
Liška76: Kars: mnoho knih a filmů, byl to obr do slova a do písmene:))Děkuji za krásný komentík:)
|
04.03.2012 - 07:02
Liška76: CRASH: moc děkuji za názor, myslím že jsem to tam nacpala bych zviditelnila vraždu(někdo by se mohl třeba pohoršit, že nelze zavraždit zvíře).Byla to sprostá vražda nevinného zvířete:(Ale dobrý nápad..Děkuji:))
|
04.03.2012 - 06:57
Liška76: hloubavá: hihi děkuju:)))
|
04.03.2012 - 06:54
hloubavá: Tož dobrou chuť! :-)
|
04.03.2012 - 06:51
hloubavá: Ráda jsem si přečetla podruhé! :-)
|
03.03.2012 - 22:07
Bíša: Dostihové lobby a mafie jsou mocné a beztrestné...
|
03.03.2012 - 21:09
Paulmatthiole: Ruce urazit, u sta hromů... člověk aby se styděl za to, že je člověk... ST.
|
03.03.2012 - 21:01
|
03.03.2012 - 20:59
CRASH: Zvířata jsou mi posvátná. Trochu mě zarazily ty poslední dva verše, respektive to, jaký má ten poslední verš slovosled. Myslím si, že by to rytmus nijak nezasáhlo, kdybys tam napsala - proč nikdo nebyl obviněn z vraždy: -
|
03.03.2012 - 19:46
Liška76: Květka Š.: Moc děkuji Květko, příště něco veselejšího:)))
|
03.03.2012 - 19:45
Květka Š.: Smutný,ale fakt moc pěkná báseň...ST!!!
|
03.03.2012 - 19:42
Liška76: Kapika: Děkuju:))
|
03.03.2012 - 19:42
Liška76: Psavec: charibeja: Elisha: lidé jsou nejkrutější druh savce:(Je to tak...moc Vám děkuju:)))!!!!
|
03.03.2012 - 19:21
Psavec: Smutný příběh, ST.
|
03.03.2012 - 19:16
charibeja: velmi smutné.. chudáček, je mi ho líto.. :(
|
03.03.2012 - 19:04
Elisha: vážně smutný příběh, čeho jsou lidi schopní..
|
03.03.2012 - 18:53
Kapika: soucítím, les mám ráda
|
03.03.2012 - 18:23
Liška76: churry: vím, máš cit...děkuju!!
|


