Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.03.2012 - 06:49
Liška76: kasparoza: díky bohu pouze někteří:)Děkuji:)!!!!
|
05.03.2012 - 06:48
Liška76: labuť: určitě, neměl žádných rovnocenných soupeřů:(Děkuji:))
|
05.03.2012 - 06:47
Liška76: kasparoza: joijo, děkuji za zastavení:))
|
04.03.2012 - 23:01
kasparoza: krásné mládí lásky nenasytné však vychutnáme si je až teď, když víme co u srdce nás chytne ...
|
04.03.2012 - 22:54
labuť: Možná, že vyšší zájmy... :-(
|
04.03.2012 - 22:24
kasparoza: Takový jsme my lidé ... bohužel ...
|
04.03.2012 - 17:58
Liška76: mutil: Moooc děkuji:))!!!!
|
04.03.2012 - 17:58
Liška76: JuLia: ano škoda, děkuji:))
|
04.03.2012 - 17:46
mutil: Ano, četl a bylo mi líto, že nemohu už dát ST. Rád jsem tak učinil nyní.
|
04.03.2012 - 16:40
JuLia: Je to tak naléhavé. Škoda toho koně, ostatně škoda každého koně, který takhle skončí, i kdyby to nebyla vražda.
|
04.03.2012 - 16:11
Liška76: poustevník Jirka: Děkuju za zastavení:)
|
04.03.2012 - 16:10
Liška76: jitka.svobodova: film je drsnější..Děkuju:)
|
04.03.2012 - 13:47
poustevník Jirka: Pěkná koňácká :o)
|
04.03.2012 - 13:31
jitka.svobodova: Moc pěkné čtení.Zebe mně z toho u srdce.***
|
04.03.2012 - 10:58
Liška76: Ludvík Brejer: Děkuju(liška je téměř abstinent), ale občas hihihi:)Díky:))
|
04.03.2012 - 10:56
Ludvík Brejer: Myslel jsem, že to bude o té vodce, ale tohle je lepší ;-)
|
04.03.2012 - 10:47
Liška76: Javavia: ano bohužel:(Děkuji za zastavení:))
|
04.03.2012 - 10:39
Javavia: Člověk se někdy chová mnohem hůř, jak zvíře.
|
04.03.2012 - 09:14
Liška76: vavaoko: mi to přijde přirozené již od deseti let jsem jezdila, ale to je věc názoru..koním se to líbí, určitě víc, než se nechat zapřahat třeba do vozu(Zvláštní, nikdy mi nenapadlo o tom přemýšlet jako ty)opět mám o čem přemýšlet..děkuji a doufám, že ten travič trpěl při své smrti aspoň tolik co Phar Lap.Děkuji:))
|
04.03.2012 - 09:09
vavaoko: Poovažuji za nepřirozené. sedat zvířeti na záda. Koní se bojím, ale mám je rád. Nevím, jestli je to vražda. ale traviče bych oběsil. ST
|


