Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
26.03.2012 - 13:59
jaroslava.anna: Pěkné. T.
26.03.2012 - 10:30
Liška76: Sisinka: dík za super komentík:))!
25.03.2012 - 19:16
Sisinka: Liška je dost mazaná
poradí si už zná lest
a že bude sekaná
u ní večer na počest
.-))
23.03.2012 - 10:50
Liška76: ttragelaf: píšeš mi z duše..bohužel pokrok nelze zastavit stejně ako traviče:(
Děkuji za návštěvu:))
23.03.2012 - 10:48
ttragelaf: Domácí zvířata jsou fascinující
stejně jako poezie.
Obojí tvoří fyletickou zkušenost lidstva.
Obojí je krásné.

Ale už není čas,všechno jde rychle.
Místo plemenných knih máme DNA
a geneticky modifikovaná zvířata.

I ta jsou krásná - protože jsou výtvorem
člověka, toužícího po čistotě a harmonii.
Jsu výsledkem virtuozity vědy a pipet.
Podukují INSULIN, PROTILÁTKY proti zákeřným
nemocem, maso prosté pesticidů a hormonů.

Bohužel, vždy mezi námi bude někdo s arzenem.
23.03.2012 - 09:27
Liška76: enigman: ten kdo má v uzlíčku
zaječí tlapičku
smůla ho netlačí
štěstí mu přikráčí:))
Takže jak víš...nemám:(Dík za zastávku:))
23.03.2012 - 09:23
enigman: já bych si tipnul že máš zaječí packu...
23.03.2012 - 08:13
Liška76: hloubavá: Já ti děkuji za návštěvu a usmívám se(to je příjemňoučkýýý)Děkuju!!!
23.03.2012 - 08:11
Liška76: hloubavá: zklamu tě:(Již za svou drzost sežrán byl...hihi mlask:))
22.03.2012 - 21:22
hloubavá: Ty ale vážně umíš!
22.03.2012 - 21:21
hloubavá: Ať žije zajda!
22.03.2012 - 12:57
Liška76: básněnka: zní to divně, ale jednou bych chtěla být tak silná jako ona (ty to chápeš:))Dík za návštěvu-ta kniha se četla perfektně..mohu jen doporučit:))
22.03.2012 - 12:52
básněnka: smekám ..ST
21.03.2012 - 19:24
tulkava: čte se s lehkostí a je výstižná......ST
21.03.2012 - 19:22
tulkava: Ty ďolíčky mi připomněly jednoho mladíka,jenž na nějakou dobu okupoval mé bytí.....:) děkuji za připomenutí...a dávám ST-nejen za tu vzpomínku,ale i za to, jak krásných je těchto pár veršů....
21.03.2012 - 19:05
tulkava: taky přeju zdravíčko a do života málo strasti a co nejvíce štěstíčka....
21.03.2012 - 13:30
Liška76: Javavia: ani podkoním..Dík za nyny komentík:))
20.03.2012 - 20:59
Javavia: Srdce své dala jsem koním - Kladrubským
a ty zmiz rychle, nejsi už koněm mým:-))
20.03.2012 - 19:04
Liška76: Špáďa: jeje děkuju, děkuju:))
20.03.2012 - 18:49
Špáďa: Oceňuji spíše technickou stránku, tvorba v kratších verších je náročnější na dodžení formy, zejména rytmu. Občasné vyšinutí z něj však nebývá zpravidla na závadu a probouzí čtenáře ze stereotypu. Při recitaci báseň nemusí znít nutně jak jízda po pražcích, nedejbože střelba z automatu...
1 ... 75|76|77|78|79|80|81|82|83 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku