Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2012 - 14:04
Liška76: WAYWARD: no nejspíš bude jaro vzpurné(aspoň ze začátku:))Tak ti Ď pane králi hihihihi:))
|
27.03.2012 - 14:02
WAYWARD: ...jaro ti posílá**
|
27.03.2012 - 13:24
Liška76: básněnka: jeden obr úsměv hihihi:)Díky za návštěvu:))
|
27.03.2012 - 13:23
Liška76: Psavec: hihi už mne asi zná:))Díky!
|
27.03.2012 - 13:04
básněnka: jásavá..liško jedna zpěvavá.. ST
|
27.03.2012 - 13:01
Psavec: Ptačí zpěv, když jaro vítá,
příroda je láskou zpitá. Lišáka též liška čeká, proč ten moula se ji leká? ST. |
27.03.2012 - 12:25
Liška76: Kapika: jojo super(hlavně že poblíž neslídil hajnej)hihihi...dík za zastavení:)
|
27.03.2012 - 11:51
Kapika: jo, no to muselo být super, taková liščí víkendová procházka s písničkou!
|
27.03.2012 - 11:12
Liška76: CULIKATA: no to musel být zážiteček na celej život hihihi:)Dík, že se stavuješ:))))
|
27.03.2012 - 11:07
CULIKATA: Jsem vás slyšela, až v Culíkově, jak jste tralalá:D
|
27.03.2012 - 11:02
Liška76: severanka: mnojo už nechladíš hihihi jarní vášní se rozpálíš:))Dík za návštěvu:))
|
27.03.2012 - 11:01
severanka: ...naladila jsem se...:-)
|
27.03.2012 - 10:59
|
27.03.2012 - 10:58
E.T.Jane: Hledala jsem jaro a našla ho. A teď? Teď si ho chutnám každý den. Maličko jen. Začíná vonět. Je jako sen a říká - každým dnem víc a víc si mě vem :)
|
27.03.2012 - 10:50
Liška76: B-side: ano jaro je kouzlo a já ho miluju..kdo vlastně ne:))Děkuji za návštěvu:)
|
27.03.2012 - 10:47
B-side: jaro je magické, jedno velký kouzlo :) ST
|
26.03.2012 - 20:45
|
26.03.2012 - 15:23
Liška76: René Vulkán: no jo , ale to bylo dávno:)Dík za návštěvu:)
|
26.03.2012 - 15:17
René Vulkán: Běží liška k Táboru
přezazila závoru |
26.03.2012 - 14:00
Liška76: jaroslava.anna: Děkuju za návštěvu:)))
|


