Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.03.2012 - 23:02
jc senior: povzdechne si liška zrzka
jak je dnešní doba těžká mrtvo kolem je bez ptáka nenarazíš na lišáka, stačit bude muset klacek co nabízí ušák macek :o) |
15.03.2012 - 22:40
Bíša: Skvěle napsané!!!
|
15.03.2012 - 21:45
jc senior: Historické ódy mám rád..
** |
15.03.2012 - 21:27
Paulmatthiole: Boj nejen do poslední chvíle - boj navždy. ST.
|
15.03.2012 - 21:26
Offline.Uzivatel: Lištičko, Ty nikdy nezklameš ;-) Krása za ST
|
15.03.2012 - 20:51
Květka Š.: Lištičko...tak to je fakt povedené.ST.
|
15.03.2012 - 20:44
Mbonita: Balada o časech, kdy muži byli rytíři a ženy pravé dámy:-)
|
15.03.2012 - 20:09
|
15.03.2012 - 20:05
donne: pěkná o saské panovnici,dej vědět název a autora knihy,třeba si ji přečtu.
|
15.03.2012 - 20:01
Liška76: Psavec: je to staré, ale ta kniha byla super..děkuji velice:))
|
15.03.2012 - 19:57
Psavec: Tady skládám velkou poklonu, Lištičko, ST.
|
15.03.2012 - 19:49
Liška76: Siorak: Elisha: Děkuju jsem ráda, když něco zanechá(krom blešek z liščího kožíšku)hihihi:))
|
15.03.2012 - 19:47
Siorak: Hrdinský to epos o saské královně ...
|
15.03.2012 - 19:46
Elisha: No, páni, mám husí kůži..
|
15.03.2012 - 15:05
Liška76: Kars: pšššš už je sežranej a lišák nic netušííí:))Díky:))
|
15.03.2012 - 15:01
|
15.03.2012 - 07:56
Liška76: Dota Slunská: mnojo vidina zaječího masíčka pomsty lišku zaslepila:(Děkuji za návštěvu:)
|
15.03.2012 - 07:52
Dota Slunská: :)) A pak že jsou mazané jen lišky.
|
15.03.2012 - 07:52
Liška76: carodejka: jsem ráda, že obavila..děkuju:))!
|
15.03.2012 - 07:51
Liška76: G.P.: tedyyy:))Děkuji:))!
|


