Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
28.03.2012 - 14:10
Liška76: labuť: děkuju pírko sněhobílé
jaro, slunce
miluju ty chvíle:))
Dík za zastavení:)))
28.03.2012 - 13:25
labuť: No, tak ta je! Voní jarem, pohodou, dobrou náladou, sluníčkem... je prostě super!
28.03.2012 - 12:51
Liška76: kavec: Vždy mám radost ze tvé návštěvky:))Díky:)
28.03.2012 - 12:44
kavec: moc podařená Jirka
28.03.2012 - 08:47
Liška76: vavaoko: rozjařeně přelínáme
jara příchod slavíme hihihi děkuju:))
28.03.2012 - 08:46
Liška76: Paulmatthiole: Přesněěěě:))Díky!
28.03.2012 - 08:45
Liška76: Mbonita: ano zlatíčko těsně před náááma..huráááá:))Děkuju:))!
28.03.2012 - 08:44
vavaoko: RozJAŘENé liščí JAROvání. ST
28.03.2012 - 08:43
Liška76: Špáďa: mám pocit, že to je pozdě tys vyklíčil již dávno a momentálně poeticky kveteš(krásně)hihihi děkuji:))
28.03.2012 - 08:42
Liška76: Amy Arditi: jojo koťata předou jinak než dospělci tak překotně:))hihi děkuji za návštěvky všechny:))
28.03.2012 - 04:24
Amy Arditi: roztomilé až srdce usedá....st*
28.03.2012 - 04:18
Amy Arditi: ******Super ST
28.03.2012 - 04:11
Amy Arditi: Senzačně sesmolená , skláním se ST*
28.03.2012 - 04:01
Amy Arditi: Přeji pozdě, ale přeci-
nadstandart at standart předčí
hlavně zdraví, slunce v duši,
klid a mír se jistě sluší:-)!
28.03.2012 - 03:56
Amy Arditi: výstižné - ST
28.03.2012 - 03:42
28.03.2012 - 03:41
Amy Arditi: KRÁSNÉ...
28.03.2012 - 03:29
Amy Arditi: :-))))))
28.03.2012 - 02:56
Amy Arditi: ...I O TOM JAK PŘEDE KOTĚ...*st*!
28.03.2012 - 00:49
Špáďa: ...o trávě a taky obilí...

Taky bych chtěl takhle poeticky vyklíčit!
1 ... 72|73|74|75|76|77|78|79|80 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku