Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.03.2012 - 14:10
|
28.03.2012 - 13:25
labuť: No, tak ta je! Voní jarem, pohodou, dobrou náladou, sluníčkem... je prostě super!
|
28.03.2012 - 12:51
Liška76: kavec: Vždy mám radost ze tvé návštěvky:))Díky:)
|
28.03.2012 - 12:44
kavec: moc podařená Jirka
|
28.03.2012 - 08:47
Liška76: vavaoko: rozjařeně přelínáme
jara příchod slavíme hihihi děkuju:)) |
28.03.2012 - 08:46
Liška76: Paulmatthiole: Přesněěěě:))Díky!
|
28.03.2012 - 08:45
Liška76: Mbonita: ano zlatíčko těsně před náááma..huráááá:))Děkuju:))!
|
28.03.2012 - 08:44
vavaoko: RozJAŘENé liščí JAROvání. ST
|
28.03.2012 - 08:43
Liška76: Špáďa: mám pocit, že to je pozdě tys vyklíčil již dávno a momentálně poeticky kveteš(krásně)hihihi děkuji:))
|
28.03.2012 - 08:42
Liška76: Amy Arditi: jojo koťata předou jinak než dospělci tak překotně:))hihi děkuji za návštěvky všechny:))
|
28.03.2012 - 04:24
Amy Arditi: roztomilé až srdce usedá....st*
|
28.03.2012 - 04:18
Amy Arditi: ******Super ST
|
28.03.2012 - 04:11
Amy Arditi: Senzačně sesmolená , skláním se ST*
|
28.03.2012 - 04:01
Amy Arditi: Přeji pozdě, ale přeci-
nadstandart at standart předčí hlavně zdraví, slunce v duši, klid a mír se jistě sluší:-)! |
28.03.2012 - 03:56
Amy Arditi: výstižné - ST
|
28.03.2012 - 03:42
Amy Arditi: :-D!
|
28.03.2012 - 03:41
Amy Arditi: KRÁSNÉ...
|
28.03.2012 - 03:29
Amy Arditi: :-))))))
|
28.03.2012 - 02:56
Amy Arditi: ...I O TOM JAK PŘEDE KOTĚ...*st*!
|
28.03.2012 - 00:49
|


