Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.03.2012 - 21:25
Špáďa: Přehlédnutí:
V předposledním řádku mého zráčkovaného komentáře mělo být "tak" v závorce, případně tam vůbec být nemělo... |
18.03.2012 - 17:40
Liška76: Petra: ano:( Děkuji za návštěvu:))
|
18.03.2012 - 17:36
Petra: Bylo by smutné a je vlastně velice bolavé, když mámy přežijí své děti. Někdy jsou zrady natolik kruté, že člověk ztratí a vyčerpá své síly natolik, že trvá hodně dlouho, než se znovu vzchopí.
|
18.03.2012 - 08:28
Liška76: Kars: děkuji z krásný koment:))
|
18.03.2012 - 08:26
Kars: Četl jsem četl a hrozně se bál
v bitevní vřavě , co bude dál teď již jsem klidný zas i z druhé STrany ubráníš se včas :-) |
18.03.2012 - 08:05
Liška76: Špáďa: smekám opět...ty mi dáváš:))posílám ti ST:))Děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:)
|
18.03.2012 - 02:03
Špáďa: Liška tápe: Lstí žít slepá? Tak šil!
Kuky-ku, kuky! Zajíci, šicí jazyku, kuky-kuk! Mávals oslavám? Letem metel! O Genesis zakops? Pokaz si sen, ego. Než usnul u lun sušen, očůrala hlas a lhala růčo. A spal, tak holka lohla psa. Ku-kuk, i psa v aspiku, kuk. |
17.03.2012 - 18:37
Liška76: churry: poustevník Jirka: Děkuji za návštěvku:)))
|
17.03.2012 - 17:45
churry: Hojojoj***
|
17.03.2012 - 15:57
poustevník Jirka: Krásné! :o))
|
17.03.2012 - 09:16
Liška76: vavaoko: moooc děkuji!
|
17.03.2012 - 09:12
vavaoko: Krásné. Tyto věci mám rád. Pouhé ST
|
17.03.2012 - 08:38
Liška76: Offline.Uzivatel: mno to asi nene:))Díky:)
|
17.03.2012 - 00:00
Offline.Uzivatel: No tedy... tuhle bajku se děti asi ve školách učit nebudou, co :-) ST
|
16.03.2012 - 20:09
Liška76: Jiljovský: nooo chutnal dobře na smetaně..grázlík jeden:))Díky:))
|
16.03.2012 - 20:08
Jiljovský: Vyjímka potvrzující pravidlo, že chytré lišky to se zajíčky umí. :-))
|
16.03.2012 - 19:51
Liška76: bameka: upřímně zajíc střelenej brokovnicí(broky rozkousnout nejde:))Děkuji za návštěvu:))
|
16.03.2012 - 18:35
bameka: Tak teď nevím, co je nebezpečnější: Zajíc v pytli nebo zajíc s pytlem?
|
16.03.2012 - 14:41
Liška76: Marcela: Děkuji za návštěvu:))
|
16.03.2012 - 14:29
Marcela: Liška76: Wow nádhera
|


