Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
30.03.2012 - 13:31
jiří.valenta: járo je jaro
30.03.2012 - 07:15
Liška76: radek oslov: Mám radost:))Děkuji:))
30.03.2012 - 07:15
Liška76: s.e.n: Máš skvělou paměť:))Děkuji Ti:)))
30.03.2012 - 07:14
Liška76: Sisinka: Ty mne též děkuji za odkaz Mládka můžu již od mládí(mala)hihihi:))
29.03.2012 - 22:08
29.03.2012 - 20:50
s.e.n: Báseň jarní
i když starší
stále krásně voní-
kvítím pohodou,
písní ptačí
a vším co dobou
jarní raší.
29.03.2012 - 18:15
radek oslov: krasně jarní
29.03.2012 - 15:28
Liška76: jaroslava.anna: liška velikou radost z návštěvky má:)Děkuji!
29.03.2012 - 14:37
jaroslava.anna: Vše napsáno na ódu o jaru a tak mi nezbývá víc, než dát T.
29.03.2012 - 13:09
Liška76: Siorak: jo teď to už jde...díky:)
29.03.2012 - 13:03
Siorak: tulkava: souhlasím
29.03.2012 - 12:37
Liška76: Corvus: jojo hned je snesitelnějc hihihi:)Dík za návštěvu:))
29.03.2012 - 12:27
Corvus: Taky už mám radost, že přišlo konečně jaro :)
29.03.2012 - 09:23
Liška76: Kapka: ano svoboda hlasu v polích..až občas ouška bolí:)))Vždy doufám, že jsme sami hihihi:)Díky za návštěvu:))
29.03.2012 - 02:55
Amy Arditi: jj, jezdit na lišce je bezpečnější:-)
29.03.2012 - 02:52
Amy Arditi: STebou bude Carmilla nesmrtelná....
29.03.2012 - 02:44
Amy Arditi: LÍBÍ ST*
29.03.2012 - 02:42
Amy Arditi: krása st!
29.03.2012 - 01:48
Amy Arditi: Liška v zubech s tyčí,
prchá po Třebíči.
a fyzikář křičí,
nervy mu to ničí.
Dech již se mu příčí,
pot na čele klíčí.
Liška vydechne si,
tam až za Třebíčí...
a fyzikář syčí,
a nervy má v p...

.........v prkenném kýbli:-)))))))
28.03.2012 - 19:28
Kapka: Krásná. Taky si s dětmi takhle pějeme, na kole, mezi poli, kde nás (doufám) nikdo neslyší. Jo, jaro, to je radoSTti!
1 ... 71|72|73|74|75|76|77|78|79 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku