Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.03.2012 - 20:32
Mbonita: tleskám jarněnko:-))
a volám hosana..jaro i léto před náma |
27.03.2012 - 20:24
Paulmatthiole: Konečně je tady... je čas vyrazit za spoustou aktivit - ve vší počestnosti, přirozeně. Takže práskám do jarních koní a vpřed :-)) ST
|
27.03.2012 - 18:50
Liška76: poustevník Jirka: pohlazení jako úplatek by přestalo pět viď:))Hihihi děkuju ti moc:)
|
27.03.2012 - 18:48
Liška76: Elisha: Já děkuji za zastávku:))
|
27.03.2012 - 18:47
poustevník Jirka: Prima liško - pohlazení liščeti! :o))
|
27.03.2012 - 18:47
Liška76: Siorak: mno kdybys nás slyšel hihihihi:)Díky za návštěvu:)!
|
27.03.2012 - 17:03
Siorak: Blues k jaru
se moc nehodí však uchu rým ten lahodí Tvá píseň jara ta též mě vábí ve vzduchu z lásky hábit |
27.03.2012 - 16:54
Elisha: dííík za jarní pohlazení..ST
|
27.03.2012 - 16:07
Liška76: zelená víla: Děkuji za návštěvu tys posel jara zelený:))
|
27.03.2012 - 16:05
zelená víla: vau.. jarní maličkosti , krásně vyjádřené..
|
27.03.2012 - 16:03
Liška76: Bíša: rád riskuješ...vím:))Pějeme STRAŠNĚ rádi hihihi:))Děkuji za tvou návštěvu:))
|
27.03.2012 - 15:55
|
27.03.2012 - 15:51
Liška76: Rezkaaa: jojo tak je to bezva:))Díky:))!
|
27.03.2012 - 15:47
|
27.03.2012 - 15:15
Liška76: donne: Já takýýýý:)Děkuji za návštěvu:))
|
27.03.2012 - 15:14
Liška76: Offline.Uzivatel: hihihi ty aby sis nepřidal:))Díky!
|
27.03.2012 - 14:52
donne: S každým jarem se cítím mladší,
tvé jarní ST patří. |
27.03.2012 - 14:41
Offline.Uzivatel: Jak Ty nevydržíš stát, já nevydržím s*át -> spát :-)
Krásná básnička... ST |
27.03.2012 - 14:25
Liška76: Květka Š.: velký dík za nádherný komentík:))
|
27.03.2012 - 14:20
Květka Š.: Přijde ta víla jarní,
má plné ruce práce až všechno probudí dá se do tance. Ta naše,nejmladší, kam šlápne to kvete každému „s tou jarní“ je líp na světě.... |


