Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.04.2012 - 13:29
Špáďa: Když se občas slza skoulí,
stačí fouknout, zmáčknout bouli. Na druhý den z postele už jen s jojem na čele... |
02.04.2012 - 10:22
mutil: když maminka pofouká bebíčko
koleno bolí jen maličko když maminka vlásky pohladí ústa se v úsměv naladí když maminka večer polibek dá krásný sen v noci se synkovi zdá Takové krásné čarodejky jsou maminky. Proč by to neplatilo i u Lišky s liščetem. Tak těch slziček co nejmíň, i když je dobré občas propláchnout ony slzné kanálky. ST. |
02.04.2012 - 09:51
enigman: rozjařená...
|
02.04.2012 - 07:29
E.T.Jane: Maminkovsky hřejivá :-)*
|
01.04.2012 - 22:06
Bíša: Zdravím milého hošíčka***
|
01.04.2012 - 20:02
Paulmatthiole: Kdepak, pofoukání od maminky, na to jen tak něco nemá, ST :-))
|
01.04.2012 - 18:49
Bomejka: Krásné:-)
|
01.04.2012 - 18:16
vavaoko: Dám ST
|
01.04.2012 - 17:51
tulkava: nádherné...:) ST
|
01.04.2012 - 16:14
Liška76: pofoukala bych ti, ale nějak jsem oslepla a nevidím tě hihihihi fuuuuuuúúúúúúúúúúú:))
|
01.04.2012 - 14:56
Psavec: Taky bych si nechal pofoukat nějaké to bebí, ST.
|
01.04.2012 - 11:54
Petra: Usmívám se, milé dílko ST
|
01.04.2012 - 11:53
Kapka: Hezké.
Taky foukám bebíčka, teď už jako babička... |
01.04.2012 - 11:47
Liška76: já děkuju..prcek takýýý:))Jen bych měla změnit anotaci..když jukám kol..vidím, že kule vidím..kdo je kdo a kazím hru:(
|
01.04.2012 - 11:43
|
01.04.2012 - 11:32
Liška76: DĚKUJUUUUU:))
|
01.04.2012 - 11:31
Liška76: JSEM ZMATENÁÁÁÁ whauuu ukradli tu nickyyy bééééé:(
|
01.04.2012 - 11:30
básněnka: pofouká,pohýčká,zahřeje ..usmívám se...ST
|
31.03.2012 - 00:35
Kajuta: Velmi příjemné zpievanie. :) Drží si veselou a zároven smysluplnou notu.
|
30.03.2012 - 20:16
Zdeněk Farkaš: Pěkné. ST. Nicméně, letošní jaro nás pěkně naladilo, ale teď se zase klepeme zimou.
|


