Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře k dílům uživatele :
04.04.2012 - 08:02
severanka: Není nad liščí rady!Ještěže jsi tady!:-)
04.04.2012 - 07:25
E.T.Jane: Pohádková víla z doupěte se zastavila .... :)
03.04.2012 - 22:58
Offline.Uzivatel: Krásně napsané... a co teprve, kdyby potkala lištičku... :-) ST
03.04.2012 - 22:54
Bíša: Kouzelně napsané!***
03.04.2012 - 22:34
Siorak: Krásné ... maminčina láska je bezpodmínečná.
03.04.2012 - 22:34
Paulmatthiole: Změnit úhel pohledu... může znamenat naději. ST.
03.04.2012 - 22:22
JuLia: Moc hezké počtení. ST
03.04.2012 - 22:00
Mbonita: jako pohádka...ano kouzelná
03.04.2012 - 21:55
Psavec: Liščí poháídka pro malé i velké, ST.
03.04.2012 - 21:48
B-side: kouzelná a pohádková :) ST
03.04.2012 - 21:35
Rezkaaa: Krásná :) ST!
03.04.2012 - 20:08
Elisha: Pohádka s velkým podtextem
i jizvy na duši
někdo ti osuší
láska je kouzelnice
jak růže ze střelnice
03.04.2012 - 19:50
Květka Š.: Rosnička
ta něco rosí
nebo
mluví do počasí?
Jak bude dnes
a jak zítra?
Budou stále
chladná jitra?
(Ta tvoje je moc milá...ST)
03.04.2012 - 19:38
Tomáš: Zakládám pro mého vnoučka...:-) PST !
03.04.2012 - 19:36
Liška76: churry: ty také:))Děkuji!
03.04.2012 - 19:28
churry: Juj, ta je roztomilá "o)
03.04.2012 - 19:18
Liška76: Špáďa: CULIKATA: mno tak to nevím, ale moooc děkuji za vaše milé komenty:)))Díkýýýýýý:)Pokusím se slibuju:))))
03.04.2012 - 19:12
CULIKATA: Anooo, prosím si také pokračování, je kouzelná!:-)
03.04.2012 - 19:05
Špáďa: Básnička jak pohádka. Díl první. Kdy bude další?
03.04.2012 - 16:33
Liška76: CULIKATA: jojo hlavně když spinká je andílkovatej hihihi:))Děkuji!
1 ... 67|68|69|70|71|72|73|74|75 ... 180

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku