René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2014 - 20:19
sailorr: Vědět a chtít, to jsou dvě věci. Ne vždy máme po ruce obojí. Někdy i na jednostranně výhodném kontraktu profitují obě strany a tak to má být.
a.j. |
30.08.2014 - 20:10
sailorr: a.j.
|
29.08.2014 - 16:59
echinacea: Důležié upozornění: muž s velkým "M" !
Jinak fajn! |
29.08.2014 - 16:56
jc senior: Machrovsky se kámoš chlubí
v hospodě drží přednášku jak ženě vyrazil dva zuby že říká mu teď „milášku“ Tomu zkrátka neuvěřím i do hospody jde potají kde cizím se chlubí peřím To on „košiško“ říká jí :-( |
29.08.2014 - 09:49
René Vulkán: pa100r: to je fakt :-)
|
29.08.2014 - 08:29
Verena: pa100r: Jojojo :-) to je pak síla...
ST Miláčkovi !! |
28.08.2014 - 22:58
Lilith: Pravdu díš :-)
ST |
28.08.2014 - 22:48
pa100r: Miláčku je chytré. Blbé, ale chytré... protože říkat: Evi Evo E-vič-ko je parádní, ale blbost, když dotyčná je Marie.
|
28.08.2014 - 21:23
zelená víla: jemné.. ale je to tak... tyhle chvíle se v nás krásně rozplývají...
|
28.08.2014 - 16:49
zenge: Já oslovuji sousedku paní doktorová;-)
ST |
28.08.2014 - 14:10
svetlana astachova: Je to krásné, když se takhle oslovují. Horší je to naopak..ST.
|
28.08.2014 - 11:50
Psavec: Je to tak, ST.
|
28.08.2014 - 09:08
vavaoko: ST
|
28.08.2014 - 08:28
Ardina: Tak nějak:) ST
|
28.08.2014 - 07:56
matousekKkrejca: ST
|
27.08.2014 - 23:38
René Vulkán: krizekkk: :-)
|
27.08.2014 - 17:02
krizekkk: Nebo pusinko, prdelko, atd. :-) ST
|
27.08.2014 - 16:11
Kajuta: krásné... ST
|
25.08.2014 - 21:24
Jana M.: Bravurně napsáno.
|
25.08.2014 - 21:20
Jana M.: Hezké usínání.
|


