René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2014 - 20:19
sailorr: Vědět a chtít, to jsou dvě věci. Ne vždy máme po ruce obojí. Někdy i na jednostranně výhodném kontraktu profitují obě strany a tak to má být.
a.j.
30.08.2014 - 20:10
sailorr: a.j.
29.08.2014 - 16:59
echinacea: Důležié upozornění: muž s velkým "M" !
Jinak fajn!
29.08.2014 - 16:56
jc senior: Machrovsky se kámoš chlubí
v hospodě drží
přednášku
jak ženě vyrazil dva zuby
že říká mu teď
„milášku“

Tomu zkrátka neuvěřím
i do hospody
jde potají
kde cizím se chlubí peřím
To on „košiško“
říká jí
:-(
29.08.2014 - 09:49
René Vulkán: pa100r: to je fakt :-)
29.08.2014 - 08:29
Verena: pa100r: Jojojo :-) to je pak síla...
ST Miláčkovi !!
28.08.2014 - 22:58
Lilith: Pravdu díš :-)
ST
28.08.2014 - 22:48
pa100r: Miláčku je chytré. Blbé, ale chytré... protože říkat: Evi Evo E-vič-ko je parádní, ale blbost, když dotyčná je Marie.
28.08.2014 - 21:23
zelená víla: jemné.. ale je to tak... tyhle chvíle se v nás krásně rozplývají...
28.08.2014 - 16:49
zenge: Já oslovuji sousedku paní doktorová;-)
ST
28.08.2014 - 14:10
svetlana astachova: Je to krásné, když se takhle oslovují. Horší je to naopak..ST.
28.08.2014 - 11:50
Psavec: Je to tak, ST.
28.08.2014 - 09:08
28.08.2014 - 08:28
Ardina: Tak nějak:) ST
28.08.2014 - 07:56
27.08.2014 - 23:38
René Vulkán: krizekkk: :-)
27.08.2014 - 17:02
krizekkk: Nebo pusinko, prdelko, atd. :-) ST
27.08.2014 - 16:11
Kajuta: krásné... ST
25.08.2014 - 21:24
Jana M.: Bravurně napsáno.
25.08.2014 - 21:20
Jana M.: Hezké usínání.
1 ... 399|400|401|402|403|404|405|406|407 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku