René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
01.09.2014 - 23:08
René Vulkán: Lota:
jak to měly holky?
01.09.2014 - 23:07
Lota: .
z pohledu holčičky to vidím trošku jinak
ale trauma se oživilo
^_^
01.09.2014 - 23:03
René Vulkán: Lilith: doufám, že jsem ti neublížil na psychice .-)
01.09.2014 - 23:03
Lilith: Jejda, to je takovej horor až se chechtám strachy... a vyvolal jsi dávné vzpomínky... nádhera :-)))))
ST*+Z
01.09.2014 - 21:57
HANKA: Oslovila mě,z dovolením založím..ST
01.09.2014 - 21:28
Maryje...: Jak píše pa100r, hlavně je to pro některé človíčky praktické :)) ST
01.09.2014 - 13:37
jc senior: nech na hlavě, seď na židli
kýchni, dýchej zhluboka
do zahrad jdi (na povidlí)
tam, kde tetřev netoká
*
01.09.2014 - 09:33
divoženka1: tence,ale přeSTo svítí
01.09.2014 - 08:15
zvířenka: Když je člověku smutno, svět se zúží
ale ten průzor,kterým se vidí
je nezkreslenej.

natřenej večer na schodech, krása:-)
01.09.2014 - 07:18
J.F.Julián: pěkné st
31.08.2014 - 17:52
zenge: ST za povidlí
vidlák;-)
31.08.2014 - 15:06
krizekkk: Sedm krás? Vezme čas...
31.08.2014 - 14:45
Liška76: lépe nerozplétat:))
31.08.2014 - 12:30
Ardina: Moc pěkně napsané - ST.
31.08.2014 - 11:46
31.08.2014 - 11:41
Květka Š.: ;-)...ST))
31.08.2014 - 09:52
básněnka: žena a muž
dokonalost sama...
31.08.2014 - 08:43
Bára: ST.:))
31.08.2014 - 08:10
básněnka: to se stává
že láska valem dává
jen ...snažit se musí muž i žena
vše chtít spravit... než vezmou nohy na ramena...?
31.08.2014 - 00:47
Guanti Rosi: Moc se mi líbí. Hlavně ta první sloka. Přiměla mě se zamyslet nad mými třískami. I kdyby se slepily, mohl by to být ještě stejný les? Možná i mohl, jenže já už nejsem tou, co dřív. Mému dnešnímu já by ten les už tak neseděl. Někde jsem ztratila ty růžový brejle, přes které jsem se tehdy rozhlížela. Koukám očima a ty mi ukazují mnohem víc barev. ST :O)
1 ... 398|399|400|401|402|403|404|405|406 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku