René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.09.2014 - 23:08
René Vulkán: Lota:
jak to měly holky? |
01.09.2014 - 23:07
|
01.09.2014 - 23:03
René Vulkán: Lilith: doufám, že jsem ti neublížil na psychice .-)
|
01.09.2014 - 23:03
Lilith: Jejda, to je takovej horor až se chechtám strachy... a vyvolal jsi dávné vzpomínky... nádhera :-)))))
ST*+Z |
01.09.2014 - 21:57
HANKA: Oslovila mě,z dovolením založím..ST
|
01.09.2014 - 21:28
Maryje...: Jak píše pa100r, hlavně je to pro některé človíčky praktické :)) ST
|
01.09.2014 - 13:37
jc senior: nech na hlavě, seď na židli
kýchni, dýchej zhluboka do zahrad jdi (na povidlí) tam, kde tetřev netoká * |
01.09.2014 - 09:33
divoženka1: tence,ale přeSTo svítí
|
01.09.2014 - 08:15
zvířenka: Když je člověku smutno, svět se zúží
ale ten průzor,kterým se vidí je nezkreslenej. natřenej večer na schodech, krása:-) |
01.09.2014 - 07:18
J.F.Julián: pěkné st
|
31.08.2014 - 17:52
zenge: ST za povidlí
vidlák;-) |
31.08.2014 - 15:06
krizekkk: Sedm krás? Vezme čas...
|
31.08.2014 - 14:45
Liška76: lépe nerozplétat:))
|
31.08.2014 - 12:30
Ardina: Moc pěkně napsané - ST.
|
31.08.2014 - 11:46
Veronica: ST
|
31.08.2014 - 11:41
Květka Š.: ;-)...ST))
|
31.08.2014 - 09:52
básněnka: žena a muž
dokonalost sama... |
31.08.2014 - 08:43
Bára: ST.:))
|
31.08.2014 - 08:10
básněnka: to se stává
že láska valem dává jen ...snažit se musí muž i žena vše chtít spravit... než vezmou nohy na ramena...? |
31.08.2014 - 00:47
Guanti Rosi: Moc se mi líbí. Hlavně ta první sloka. Přiměla mě se zamyslet nad mými třískami. I kdyby se slepily, mohl by to být ještě stejný les? Možná i mohl, jenže já už nejsem tou, co dřív. Mému dnešnímu já by ten les už tak neseděl. Někde jsem ztratila ty růžový brejle, přes které jsem se tehdy rozhlížela. Koukám očima a ty mi ukazují mnohem víc barev. ST :O)
|


