René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.09.2014 - 08:34
churry: Chicht...dobrá!
|
10.09.2014 - 05:58
s.e.n: Jo, jo, dobře jsi to vylíčil.
Není tam výrazu jež by mě potěšil I to moudro co jsme získali po čase prchlo do dáli -a nevrátí se zpět okamžiky milé ze školních let. |
08.09.2014 - 00:14
HANKA: Povedla se ..ST
|
07.09.2014 - 23:35
Lilith: Roztrhaný mraky a bílý zvratky... toť podzimní nálada ;-)
ST |
07.09.2014 - 18:58
hloubavá: Taky ten den nemusím. :-(
|
07.09.2014 - 18:57
hloubavá: A já ty bílý "zvratky" tak miluju!
|
06.09.2014 - 07:36
krizekkk: Pane kolego, smekám. ST
|
05.09.2014 - 19:48
Milena: ST
|
05.09.2014 - 18:04
|
05.09.2014 - 17:09
jitka.svobodova: pěkně podzimní nálada...ST
|
05.09.2014 - 15:13
voslik: :) Super! Já si to mohla v klidu přečíst, protože se mi ješět do teď zdává, že mi zneplatnili maturitu a musím znovu opakovat poslední ročník a nějak se mi tam nedaří chodit. Nebo mi ujíždí čtyři autobusy za sebou a já bezmocně spěchám na zastávku a v patách mám sousedku, která mi nutně potřebuje předat vejce, co nám donesla :-D Možná bych o tom měla napsat autoterapeutickou povídku. Díky za námět a STipuju.
|
05.09.2014 - 13:27
divoženka1: ST
|
05.09.2014 - 12:38
voslik: Jójo, už je to zase tady. K podzimu chovám skrytou úctu, jelikož je to čas mých narozenin a je to filuta s těmi svými kousky :-)
|
05.09.2014 - 11:59
Květka Š.: dobrá podzimní...ST:))
|
05.09.2014 - 11:03
vavaoko: ST
|
05.09.2014 - 06:54
J.F.Julián: přivodils mi újmu
st |
04.09.2014 - 23:56
Kapka: Jo, to jsou vzpomínky... po dvou měsících blaha obout boty a do roboty... mě už se týká jen to tlení léta na kompostu, to jsi vySTihl moc pěkně.
|
04.09.2014 - 20:43
|
04.09.2014 - 16:19
katpok: horor? já se do školy těšila, teda hlavně na spolužáky, co jsem je neviděla celé léto a protože jsem vždycky byla zvědavá jako opice, tak jsem se těšila i na to, co se dovím nového, což bylo ve většině případů zklamání...
|
04.09.2014 - 13:23
TetaKazi: No vida, mně by se teď do tý školy docela i chtělo (vždyť jsem jen "pr.duch.") a místo toho držkopád ze schodů a dočasnej řidičák na vozík... ST :-))
|


