René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.09.2014 - 23:42
René Vulkán: nejsembásník: to nechápu
|
03.09.2014 - 13:48
nejsembásník: proč se nikomu do tý školy nechce?? :-))
|
03.09.2014 - 13:39
Maryje...: ST s úsměvem :))
|
03.09.2014 - 13:32
James Libustka: co dodat ;)
|
03.09.2014 - 09:27
sailorr: JO, a.j.
|
03.09.2014 - 09:24
sailorr: a.j.
|
02.09.2014 - 19:04
Mbonita: učení je to nejkrásnější v životě...:-) ne:-)
|
02.09.2014 - 18:40
Agniezka: Díky Bohu, že už to mám za sebou pár let.. :D
|
02.09.2014 - 17:45
zenge: ;-) ST!
|
02.09.2014 - 16:43
matousekKkrejca: ST - za oživlé vzpomínky
|
02.09.2014 - 15:36
krizekkk: Srandisto! :-) ST
|
02.09.2014 - 14:36
Dota Slunská: Výborně podaná!
|
02.09.2014 - 09:49
vavaoko: ST
|
02.09.2014 - 09:45
Liška76: fyzika mne bavila nikoliv pak fyzikář...asi za to mohla STatická elektřina hihi:))
|
02.09.2014 - 08:45
divoženka1: :-)))))))))))))))))))))))))))))))
|
02.09.2014 - 00:04
Kajuta: ST .)
|
01.09.2014 - 23:14
|
01.09.2014 - 23:13
HANKA: Je pěkná,taky jsem otřepala vzpomínky a nejen své vlaSTní..:-))
|
01.09.2014 - 23:12
Jana M.: Přesvědčivé vzpomínky. Já je zažívám každoročně.
|
01.09.2014 - 23:09
Lilith: René Vulkán: Kdepak, už jsem se dávno otřepala :-))
|


