René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.04.2015 - 08:33
básněnka: jak hořet v litanii:-)
|
12.04.2015 - 08:27
básněnka: jak napsat lásce... lásko...
|
12.04.2015 - 08:26
básněnka: láska je nesmrtelná
|
12.04.2015 - 01:20
CULIKATA: St a jedno také Lotě..
|
12.04.2015 - 00:27
René Vulkán: Slávka: tak to mě od paní básnířka těší
|
11.04.2015 - 19:20
Slávka: René, Ty jsi prostě PAN BÁSNÍK*
|
11.04.2015 - 17:12
jc senior: ...a kdo má uši k slyšení, slyš!
* |
11.04.2015 - 12:22
J.F.Julián: nic-to znám...
St |
11.04.2015 - 08:47
obaleč jabloňový: Líbí se mi.
ST |
10.04.2015 - 21:12
pampe: Mluva srdci nejsrozumitelnější...
|
10.04.2015 - 20:12
Guanti Rosi: Krása. :O) ST
|
10.04.2015 - 18:04
libour: je dobré poslouchat tišší hlas......ST
|
10.04.2015 - 17:09
Květka Š.: ST...
|
10.04.2015 - 13:14
řeka: daimonium...
ST. |
10.04.2015 - 11:44
Lota: .
rozhovory s člověkem jsou člověku potřebné rozhovory s Bohem jsou balzámem tomu kdo porozumí . |
10.04.2015 - 11:26
Kapka: jSOU HLASy, ST
|
10.04.2015 - 10:53
vavaoko: Mám jen ST
|
10.04.2015 - 08:37
ttragelaf: ...všechna lidská sláva, za kterou sa honí svět, dle svatých písem jest jen vadnócí trávy květ..
|
09.04.2015 - 18:22
Lilith: :-)
ST |
09.04.2015 - 18:18
Lilith: ach...
ST |


