René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.04.2015 - 10:57
Květka Š.: ST...pěkné....:-)
|
07.04.2015 - 09:57
pa100r: žádné slovo nechybí a žádné nepřebývá...
|
07.04.2015 - 09:56
matousekKkrejca: moc pěkná ST
|
07.04.2015 - 09:48
pa100r: Další důkaz o tom, že se nechá zpracovat intimní téma decentně, krátce a na STo procent.
|
07.04.2015 - 07:24
E.T.Jane: srdečně živočišná **
|
07.04.2015 - 05:18
řeka: dobře vyjádřeno
|
07.04.2015 - 05:14
řeka: čtivá erotika, moc se mi líbí
ST. |
06.04.2015 - 20:03
enigman: na Marie...
|
06.04.2015 - 15:44
Adama: ST
|
06.04.2015 - 09:06
vavaoko: ST
|
06.04.2015 - 07:59
ttragelaf: ST..(So, U´re Jesus Christ? I am quite suprised. U look so small - no king at all....)
|
06.04.2015 - 07:42
řeka: láska se zamodrala
|
06.04.2015 - 00:37
Kapka: Křesťansky i nekřesťansky pěkná, ST
|
05.04.2015 - 23:18
|
05.04.2015 - 21:52
libour: ST
|
05.04.2015 - 21:05
René Vulkán: Eleyn: věřím v jednoho Boha, Boha všech, křesťanů i nekřesťanů
|
05.04.2015 - 20:57
Eleyn: Věříš v křesťanského Boha? :-) ST
|
05.04.2015 - 18:25
Lilith: Krásné.. ST
|
04.04.2015 - 21:18
obaleč jabloňový: Moudré ...
ST |
04.04.2015 - 18:39
J.F.Julián: dnes končím se čtením a jsem rád, že s básníkem...
Velké ST |


