René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.09.2015 - 07:46
Lilith: Rituál...
ST |
10.09.2015 - 17:08
|
10.09.2015 - 17:00
krizekkk: Pěkné. To my se chodili zahřívat do hospody. ST
|
10.09.2015 - 15:14
Kajuta: oheň praská až sem
ST |
10.09.2015 - 00:26
Kapka: Moc pěkný, ST
|
09.09.2015 - 22:41
libour: ST....
|
09.09.2015 - 22:12
libour: ST
|
08.09.2015 - 16:45
krizekkk: ST...
|
08.09.2015 - 16:40
detektor: ST
|
08.09.2015 - 14:33
Kajuta: Silné...
ST |
08.09.2015 - 13:41
Lilith: Silné...
ST |
08.09.2015 - 10:41
vavaoko: ST
|
07.09.2015 - 20:00
|
07.09.2015 - 14:07
Kapka: Moc pěkné, ST
|
07.09.2015 - 02:01
Amelie M.: hezké pfko.. ;)
|
07.09.2015 - 01:49
Amelie M.: především ta první sloka je prostě.. ááách.. ;)
|
06.09.2015 - 16:06
Amelie M.: začátek a závěr je takový něžný.. lehce jsem se dojala.. :))
|
06.09.2015 - 12:00
Květka Š.: tak to bylo,je i bude...ST
|
05.09.2015 - 23:20
Lilith: Ročním obdobím ve tvém podání ST :-)
|
05.09.2015 - 18:40
Psavec: Moc hezká, ST.
|


