René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.11.2015 - 20:21
krizekkk: Radovane, ST
|
29.11.2015 - 19:52
Lilith: ano, síla... ST
|
29.11.2015 - 19:29
vavaoko: Silné. ST
|
26.11.2015 - 06:39
Kajuta: Excelent mini maxi
ST |
26.11.2015 - 06:38
Kajuta: tiché ST...
|
25.11.2015 - 22:19
René Vulkán: jc senior:
komentář jak víno |
25.11.2015 - 20:32
zenge: Blahoslavení milosrdní, neboť oni dojdou milosrdenství
ST z Krakova;-) |
25.11.2015 - 17:21
krizekkk: Tiší v zemi
|
25.11.2015 - 16:20
krizekkk: Líbí. ST
|
25.11.2015 - 14:16
|
25.11.2015 - 14:14
jc senior: jste město na hoře co stojí
a světlem hříchu láká blíž to nezůstane skryto září svojí a rádo vítá, když se osmělíš * |
25.11.2015 - 12:32
Kajuta: ST harašení (klíčů:)
|
25.11.2015 - 11:47
Květka Š.: ST :-)
|
25.11.2015 - 10:45
vavaoko: ST
|
24.11.2015 - 21:11
Kapka: Možná ti ještě dá (ty klíčky) :-)
|
24.11.2015 - 20:49
krizekkk: Máš na víc, než hledat klíče... ;-)
|
24.11.2015 - 19:59
detektor: :-)...Tak co?...Tak nic...Tak slez....:-)ST
|
24.11.2015 - 19:55
Ringo: U ženskejch je často háček,
příště nechoď bez štípaček! :-) |
24.11.2015 - 19:40
vavaoko: To je o ouraz! Líbí. ST
|
24.11.2015 - 19:30
Lilith: :-)) já jo.
ST |


