René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1618
» komentářů: 9425 / 13221
Komentáře k dílům uživatele :
24.11.2016 - 13:36
matousekKkrejca: já jsem za život nsbíral asi valník bramborů a nelituju toho :-) ST
24.11.2016 - 12:13
Kajuta: tiché ST...
24.11.2016 - 12:10
Tara: René, ty taky? Taky dělám ohyby...na políčku bramborovém, ale jen hekám a báseň nikde:-) ST
24.11.2016 - 06:52
René Vulkán: Ringo: seš úplně vedle
žádný jahody

brambory!!!

:-)

ps
dík za vtipnej komentář
24.11.2016 - 00:19
Ringo: První den brigádníka při sběru jahod? ;-)

Teď vážně – tvoje dílko se mi moc líbí.
24.11.2016 - 00:12
ttragelaf: ..to bez pochyby

ale, pane Jonáš, ony nejsou ohyby jako ohyby
18.11.2016 - 12:40
sailorr: Silné ST
18.11.2016 - 12:38
17.11.2016 - 07:02
jc senior: ... ani vyžebrat!!
**
17.11.2016 - 07:01
jc senior: vůně návratů se nezapomíná
**
14.11.2016 - 22:30
zenge: ždibet jsem si ulomil
a jsem tomu rád;-)
sT
14.11.2016 - 17:12
krizekkk: Poezii zdar. ST líbí
14.11.2016 - 15:49
13.11.2016 - 22:16
13.11.2016 - 17:31
Dota Slunská: Nádherná věc!
13.11.2016 - 17:29
Dota Slunská: ba ba, ani vnutit ani vyžebrat
11.11.2016 - 22:13
sailorr: ST (se zavřenýma očima )
11.11.2016 - 22:10
Tara: v DětSTví přetržená nit|:-)
11.11.2016 - 14:59
Tara: Pěkné, René:-)a pravdivé ST
11.11.2016 - 14:59
vavaoko: Líbí - ST
1 ... 243|244|245|246|247|248|249|250|251 ... 662

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku