René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.12.2012 - 08:04
jc senior: ...žádný kopec nedosáhne do oblak...
* |
10.12.2012 - 07:45
E.T.Jane: Poslední sloka by byla úžasná mini nebo i hádanka :)
|
10.12.2012 - 07:23
EEvellina: ST
|
09.12.2012 - 08:38
Kars: Každému podle zásluh
|
08.12.2012 - 18:42
myšlenka pouhá: ST
|
08.12.2012 - 17:14
zenge: sňaly sny zrcadel
ST |
08.12.2012 - 11:14
labuť: Svátečnost a něhu rozsvítila v mé duši... má nádech něčeho krásného, citově drahého...
|
07.12.2012 - 23:50
zelená víla: silné... chudí to lidé...
|
07.12.2012 - 23:12
madanik: moc hezká !!!
|
07.12.2012 - 22:36
Psavec: Moc hezká, jenmé veršíky, ST.
|
07.12.2012 - 22:21
René Vulkán: Bastet: co jsou ty genetivky?
ps pokrácené o tu sloku, ve které jsem se snažil popsat děj památného večera, je to fakt zajímavější, spásovitější. |
07.12.2012 - 19:18
Salomé: na muže velmi lyrické..líbí se mi
|
07.12.2012 - 19:02
jc senior: ...je vzácné dostat "vzácné"
* |
07.12.2012 - 18:36
Bastet: Musela jsem si to pro sebe trochu upravit. Sloku s "ozvěnami včerejška, sny zrcadel a malinami rtů" (tři genitivky na takovém kousku textu jsou pro mě nestravitelné) jsem jednoduše vyhodila a ejhle - dostala jsem jímavou lyriku.
|
07.12.2012 - 18:29
Kajuta: NCD.. (Nemám, co dodat). Někdy jsou slova zbytečná.
|
07.12.2012 - 17:40
Květka Š.: ST))
|
07.12.2012 - 16:36
básněnka: a nesmělým směloSTem ... přeji
|
07.12.2012 - 14:01
Jana M.: Čím dál lepší...
|
07.12.2012 - 13:24
zelená víla: něžná.... jemná... pohladila
|
07.12.2012 - 13:19
EEvellina: rozněžnilo ST
|


