René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.12.2012 - 17:28
vavaoko: Líbí-ST
|
12.12.2012 - 16:40
ttragelaf: .. a má to tak být
|
12.12.2012 - 16:38
ttragelaf: ...a ono Se To vrací jako tažní ptáci
|
12.12.2012 - 15:05
Siorak: Heh, pěkná hříčka.
|
12.12.2012 - 13:02
Siorak: Svatá pravda.
|
11.12.2012 - 21:18
Javavia: Kdo ví?
|
11.12.2012 - 18:36
jc senior: ...nejen být či nebýt je otázka...
* |
11.12.2012 - 17:01
myšlenka pouhá: s každým rokem
vezme pokrok skokem jednu ze světových stran dokud nenarazí do zavřených bran... před pokrokem |
11.12.2012 - 14:51
ttragelaf: krok před pokrokem
je-li nespoután vede do všech stran až ohlednutí sladké pod smrkem učiní jej pokrokem |
11.12.2012 - 14:32
EEvellina: krokový bůhvíkam ST
|
11.12.2012 - 13:06
básněnka: bokem by byl úkrok...následuje po něm pokrok?
|
11.12.2012 - 11:39
churry: ...mhouřím oči nad rozkrokem...
|
11.12.2012 - 11:37
René Vulkán: vavaoko: máš recht
a při krocích zpět je to ještě lehčí |
11.12.2012 - 11:35
vavaoko: Také může jen přešlapovat na místě.Potom je každý krok dobrý. ST
|
11.12.2012 - 01:59
zelená víla: my lidé
na smetišti... hodnotící bytosti a ... ještě pořád umíme cítit a ty dole pozvedat... |
10.12.2012 - 21:11
Mbonita: výborný
doporučuji CD skupiny Botafogo Čekání na kojota a povídku na něm v závěru..má stejného ducha...a je podobenstvím na nás.. |
10.12.2012 - 17:21
la loba: Naskočila mi husí kůže díky za ni:-)))
|
10.12.2012 - 14:38
churry: ...třpyt perel slzí...
|
10.12.2012 - 14:00
vavaoko: ST
|
10.12.2012 - 09:49
Jana M.: A takhle to s námi je.
|


