René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
05.01.2013 - 23:50
blue: lehké prosté, plné, sympatické :)
|
05.01.2013 - 23:42
churry: ...nikdy nepřestávej...***
|
05.01.2013 - 23:17
Lota: ...
dítě chce být dospělé dospělý by chtěl být dítětem ale k té váze mám dodatek: dobrého člověka,může vždycky být o kousek víc :*) |
05.01.2013 - 22:52
Toulavá: bohatýr co holí mává,
nad plavcem vždy zaostává po krátkém běhu nekřičí utopil se v jehličí |
05.01.2013 - 22:43
jitka.svobodova: Modlím se s Tebou. ST
|
05.01.2013 - 22:42
Liška76: mno tedy až budeš opět dítkem
povozím tě ráda:))ST! |
05.01.2013 - 21:37
ttragelaf: krásné
|
05.01.2013 - 21:30
René Vulkán: básněnka: Mbonita: dík holky
|
05.01.2013 - 21:14
básněnka: no proč ne...hraješ si i tak...:-)
|
05.01.2013 - 20:59
Mbonita: ano...chraňme to dítě v nás ,
čisté a nezkažené jak voda od pramene bytí pak budeme sytí chlebem i krásou světla pravdou tepla v srdci PS:snažím se o to každej den |
05.01.2013 - 20:57
čubík: René Vulkán: ...mých 112 kilo, by taky bylo akorát na ten kočárek...:))
...kolikrát jsem fakt jak malej, ále cítím se porát na 26... |
05.01.2013 - 20:51
René Vulkán: zenge: to je fakt
už si nic nepamatuju a ničemu nerozumím |
05.01.2013 - 20:50
René Vulkán: to je fakt
už si nic nepamatuju a ničemu nerozumím |
05.01.2013 - 20:49
zenge: vždyť zase budeš :)
|
05.01.2013 - 20:44
René Vulkán: severanka: v jistém slova smyslu, jsem děcko příliš velkým kusem. Ne však v tom chtěném smyslu - čistoty, bezelstnosti, ...
|
05.01.2013 - 20:43
René Vulkán: čubík: v pořadí druhý koment je tobě, zapomněl jsem jej adresovat
|
05.01.2013 - 20:40
severanka: ...určitě kouskem jsi ještě dítě!:-)
|
05.01.2013 - 20:39
René Vulkán: stačilo by mi, kdybys mě vozil ve vystuženém kočárku
|
05.01.2013 - 20:37
čubík: ...byl by jsi roztomilé děťátko, Vulkáne, ale nechtěl bych Tě chovat v náručí...:)
|
05.01.2013 - 17:43
René Vulkán: Květka Š.: výstižné, trefné
|


