René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2013 - 16:51
René Vulkán: zenge: to mě menapadlo
dík za tvůj postřeh |
02.01.2013 - 15:57
zenge: připomíná mi to konec Bohumila Hrabala
ST |
02.01.2013 - 15:24
Princezna Smutněnka: To mě hodně vzalo za srdce..vzhledem k jistým událostem v mém životě. Dobře, že píšeš a umíš psát i o takových věcech.
|
02.01.2013 - 14:52
Siorak: Problém je v tom, že my, co si to jsme ochotni připomínat a soucítit své rodiče nebo nemocné takto nezanedbáváme. A ti co to dělají to raději nečtou.
|
02.01.2013 - 14:38
ttragelaf: .. a výstižné
|
02.01.2013 - 14:16
Kajuta: Smutné.
|
02.01.2013 - 12:47
Bastet: Silnej text...ST si plně zaslouží
|
02.01.2013 - 12:45
René Vulkán: Tomu fakt nerozumím.
To je Finsky? |
02.01.2013 - 12:13
Jana M.: Někdy člověk zapomíná, že se má vlastně moc dobře.
|
02.01.2013 - 12:05
Květka Š.: ST))
|
02.01.2013 - 11:39
churry: -/---/-./-.../..../---//-../..-/..././/.--./.-./---/--/
.-../..-/...-/../.-../.-/// |
02.01.2013 - 11:11
vavaoko: ST
|
02.01.2013 - 11:04
vavaoko: ST
|
02.01.2013 - 09:14
krizekkk: ST*
|
02.01.2013 - 09:11
krizekkk: ST*
|
02.01.2013 - 09:10
6thSun: provedu! :-)
|
02.01.2013 - 09:05
René Vulkán: 6thSun: to mě fakt rozesmálo, tak s tím něco dělej :-)
|
02.01.2013 - 09:02
6thSun: i já křehnu semenem
|
02.01.2013 - 08:57
6thSun: vyťukej srdeční SOS, vesmír Tě uslyší...vlastně, on už to dávno ví...
|
01.01.2013 - 21:43
zenge: Někdy bych tu okarínu
potřeboval, když jdu z kinu :) Původně se používala na uklidnění dobytka ST |


