René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2013 - 16:51
René Vulkán: zenge: to mě menapadlo
dík za tvůj postřeh
02.01.2013 - 15:57
zenge: připomíná mi to konec Bohumila Hrabala
ST
02.01.2013 - 15:24
Princezna Smutněnka: To mě hodně vzalo za srdce..vzhledem k jistým událostem v mém životě. Dobře, že píšeš a umíš psát i o takových věcech.
02.01.2013 - 14:52
Siorak: Problém je v tom, že my, co si to jsme ochotni připomínat a soucítit své rodiče nebo nemocné takto nezanedbáváme. A ti co to dělají to raději nečtou.
02.01.2013 - 14:38
ttragelaf: .. a výstižné
02.01.2013 - 14:16
Kajuta: Smutné.
02.01.2013 - 12:47
Bastet: Silnej text...ST si plně zaslouží
02.01.2013 - 12:45
René Vulkán: Tomu fakt nerozumím.
To je Finsky?
02.01.2013 - 12:13
Jana M.: Někdy člověk zapomíná, že se má vlastně moc dobře.
02.01.2013 - 12:05
02.01.2013 - 11:39
churry: -/---/-./-.../..../---//-../..-/..././/.--./.-./---/--/
.-../..-/...-/../.-../.-///
02.01.2013 - 11:11
02.01.2013 - 11:04
02.01.2013 - 09:14
02.01.2013 - 09:11
02.01.2013 - 09:10
6thSun: provedu! :-)
02.01.2013 - 09:05
René Vulkán: 6thSun: to mě fakt rozesmálo, tak s tím něco dělej :-)
02.01.2013 - 09:02
6thSun: i já křehnu semenem
02.01.2013 - 08:57
6thSun: vyťukej srdeční SOS, vesmír Tě uslyší...vlastně, on už to dávno ví...
01.01.2013 - 21:43
zenge: Někdy bych tu okarínu
potřeboval,
když jdu z kinu :)

Původně se používala na uklidnění dobytka
ST
1 ... 560|561|562|563|564|565|566|567|568 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku