René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.01.2013 - 21:37
Mbonita: koloběh žití...v pravdě
|
01.01.2013 - 19:10
ttragelaf: pro přepych, bídu
chudé i bohaté zkrátka - všemu lidu po dva tisíc let bude se vyprávět: ..beránek běžel, utíkal, seč mohl, ale vlci ho přecejen za chvíli doháněli. "Stát, hloupí vlci" - řekl, beránek... |
29.12.2012 - 19:07
s.e.n: rodí se zázrakem a světlem božím-
dítě a pastýř se klepe stachy však křikem dítě zažene vlky. Dobrý konec- pěkná báseň. |
29.12.2012 - 18:53
|
29.12.2012 - 18:45
s.e.n: Tvá dávna zavřená sice jsou,
však dneškem přece se proženou, skulinkou okýnka mihne se vzpomínka. |
29.12.2012 - 14:13
labuť: Krásná!
|
29.12.2012 - 10:55
labuť: Úžasná!
|
29.12.2012 - 09:55
labuť: To jsou ty chvíle, které nechceme zapomenout...
|
27.12.2012 - 23:52
řeka: filosoficky krásná...
ST.. |
27.12.2012 - 23:50
|
26.12.2012 - 20:22
René Vulkán: jita.1965: No teda, to je dárek!!! Díky moc!
R |
26.12.2012 - 19:18
jita.1965: Srdcem psaná! ST!
|
26.12.2012 - 19:15
jita.1965: Milý Radovane,
zrovna mám od brášky půjčenou knihu BRNO. Půjčuji si ji vždycky, když se mi zasteskne po dávných chvílích mého dětství, dobách, kdy ještě nezatížená odpovědnostmi dospělého člověka, mělo pro mně moje rodné město kouzla, která se mi hluboko vryla do srdce a zůstala tam napořád. Ta kniha je tvořena způsobem fotodokumentace (fotografie jsou černobílé), rok vydání 1964, s průvodním slovem takových autorů jako je Ludvík Kundera a Jan Skácel. Dovol mi, abych k Tvým nádherným veršům o městě mého srdce, citovala kousek z této zmíněné knihy: Sníh sochy miluje a odpočívá na nich bělostným peřím pádu. Na hlavách světců, na klopách generálů, na ňadrech z bronzu nebo z pískovce, tam všade postýlá si sníh. Na starých náměstích, kde po půlnoci už jenom vlastní srdce slyšíš bít, na římském nose Karla z Žerotína, všade kde anděl nad římsu se vzpíná, na krásných torsech neroztává sníh. Jan Skácel |
26.12.2012 - 09:53
churry: K tomu není co dodat***
|
25.12.2012 - 17:44
|
25.12.2012 - 13:24
poustevník Jirka: Vytryskla z duše... :o))
|
25.12.2012 - 10:40
donne: ST mistře zkratky
|
25.12.2012 - 10:30
donne: ...někdy vpřed,jindy vzad
prostě všelijak |
24.12.2012 - 00:31
René Vulkán: tobě taky
a užij si Rybovu mši vánoční. |
23.12.2012 - 10:58
|


