René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2012 - 09:19
vavaoko: Pouhé ST
|
23.12.2012 - 08:36
básněnka: tma, dětským pláčem rozříznuta...náhle nabyla světla
|
23.12.2012 - 06:52
EEvellina: ST
|
23.12.2012 - 00:02
Květka Š.: st...a pohodové Vánoce...
|
20.12.2012 - 23:10
zenge: líbí
|
20.12.2012 - 13:39
E.T.Jane: Tý brďo, skvělý kousek! **
|
20.12.2012 - 09:40
vavaoko: Konec? No a co? Teď mám nákou práci.. St
|
20.12.2012 - 09:34
severanka: ...krásný opěrný bod!
|
20.12.2012 - 07:27
churry: Osobnost s pevným zázemím*
|
20.12.2012 - 06:53
ttragelaf: ... ach - ano !
|
19.12.2012 - 23:38
Kapka: ST
|
19.12.2012 - 22:37
básněnka: za kohoutem rozjásaná... ST
|
19.12.2012 - 02:42
churry: Velmi dobře...1*
|
18.12.2012 - 16:47
jc senior: i za to málo, které prolíná
** |
18.12.2012 - 13:48
6thSun: poetický pamlsek!
|
18.12.2012 - 13:18
bohul: Skulina filtruje, jen podstatné schvaluje
|
18.12.2012 - 10:16
vavaoko: Líbí- ST
|
18.12.2012 - 09:55
ttragelaf: to je nádhera
|
18.12.2012 - 08:44
Jana M.: Jsi mistr slova.
|
18.12.2012 - 07:08
básněnka: paprsek pod dveřmi...za ST
|


