zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2015 - 21:14
obaleč jabloňový: Je, ale krásnej:-))))
ST
03.02.2015 - 20:51
Zasr. romantik: Dobrý! Myslíš, že ti přišli pomoct kopat základy nového domu a pak zjistíš, že ti kopou hrob.
03.02.2015 - 19:36
Kajuta: tiché ST...
03.02.2015 - 17:27
sailorr: Dobrý futurolog se pozná podle toho, že kvalitně futruje. A vy to kolego perete řádně do toho světaneřádu. Tím přinášíte trošku té úlevy do tenze budoucnosti.
a.j.
03.02.2015 - 15:06
pa100r: obsah ještě předčí formu... žalovaly a to haiku (má jediný atribut z osmi) ani náhodou, ale jako miniatura to má dobré parametry - takže za obsah a celek jen jednoduchý tip (já na haiku ujíždím (:-D)
03.02.2015 - 14:46
vavaoko: Skvěle - ST
03.02.2015 - 11:34
03.02.2015 - 10:49
03.02.2015 - 09:47
René Vulkán: koupil jsem
sobí droby
z Norska
a kuřecí pesticidy
z Polska
03.02.2015 - 09:41
René Vulkán: Ochránci státu
s teletem v čele
zabili tátu
nepřítele
přijeli zimou
limuzínou
za nějakou vísku
pak ti Kainovci místo písku
se znamením na čele
sypali silnici popelem
03.02.2015 - 08:12
libour: ST..... :-)
03.02.2015 - 03:40
Ctirad Justus: jako vždy ST ;)
CJ
03.02.2015 - 01:15
Houda: ST...dobrodružná...podle mýho gusta ..:-)
03.02.2015 - 01:13
Houda: Super !!
03.02.2015 - 01:11
Houda: :-)))
Je deset kilo mědi těžší nočními ulicemi s policajty v patách, nebo na váze ve sběrně??
03.02.2015 - 01:08
Houda: Je požitkem tě číst..
03.02.2015 - 01:07
Houda: :-)) bezva hrátky..
03.02.2015 - 01:06
Houda: Nemám slov...nádherné...
A jak jinak žiješ?? :-))
03.02.2015 - 01:01
Houda: :-)))
Co mi tak napadá, že pan Gellner by ti sám kupoval pití, aby tě mohl číst...a to jako fakt..
03.02.2015 - 00:58
Houda: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
vole!!
1 ... 482|483|484|485|486|487|488|489|490 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku