zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2015 - 21:14
obaleč jabloňový: Je, ale krásnej:-))))
ST |
03.02.2015 - 20:51
Zasr. romantik: Dobrý! Myslíš, že ti přišli pomoct kopat základy nového domu a pak zjistíš, že ti kopou hrob.
|
03.02.2015 - 19:36
Kajuta: tiché ST...
|
03.02.2015 - 17:27
sailorr: Dobrý futurolog se pozná podle toho, že kvalitně futruje. A vy to kolego perete řádně do toho světaneřádu. Tím přinášíte trošku té úlevy do tenze budoucnosti.
a.j. |
03.02.2015 - 15:06
pa100r: obsah ještě předčí formu... žalovaly a to haiku (má jediný atribut z osmi) ani náhodou, ale jako miniatura to má dobré parametry - takže za obsah a celek jen jednoduchý tip (já na haiku ujíždím (:-D)
|
03.02.2015 - 14:46
vavaoko: Skvěle - ST
|
03.02.2015 - 11:34
obaleč jabloňový: ST.
|
03.02.2015 - 10:49
la loba: ST
|
03.02.2015 - 09:47
|
03.02.2015 - 09:41
René Vulkán: Ochránci státu
s teletem v čele zabili tátu nepřítele přijeli zimou limuzínou za nějakou vísku pak ti Kainovci místo písku se znamením na čele sypali silnici popelem |
03.02.2015 - 08:12
libour: ST..... :-)
|
03.02.2015 - 03:40
Ctirad Justus: jako vždy ST ;)
CJ |
03.02.2015 - 01:15
Houda: ST...dobrodružná...podle mýho gusta ..:-)
|
03.02.2015 - 01:13
Houda: Super !!
|
03.02.2015 - 01:11
Houda: :-)))
Je deset kilo mědi těžší nočními ulicemi s policajty v patách, nebo na váze ve sběrně?? |
03.02.2015 - 01:08
Houda: Je požitkem tě číst..
|
03.02.2015 - 01:07
Houda: :-)) bezva hrátky..
|
03.02.2015 - 01:06
Houda: Nemám slov...nádherné...
A jak jinak žiješ?? :-)) |
03.02.2015 - 01:01
Houda: :-)))
Co mi tak napadá, že pan Gellner by ti sám kupoval pití, aby tě mohl číst...a to jako fakt.. |
03.02.2015 - 00:58
Houda: :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
vole!! |


