zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.02.2015 - 11:08
Květka Š.: jasně...ST,St,st...:-))
|
06.02.2015 - 09:47
vavaoko: Jsem pro bobra. Pozvedls mi náladu. Díky.
A ST |
05.02.2015 - 22:24
Kajuta: Hlasité ST ;-)
|
05.02.2015 - 21:59
Lilith: :-) dobrý
ST |
05.02.2015 - 21:56
libour: 3 x :-)....................ST
|
05.02.2015 - 20:01
detektor: Sice nevím jak to děláš,ale vždy se směju, díky..:-)...ST
|
05.02.2015 - 08:50
vavaoko: Moc fajn. ST
|
05.02.2015 - 08:37
Kapka: ST*
|
05.02.2015 - 08:34
Kapka: Skvělý!!! ST:-))))ST
|
05.02.2015 - 08:29
Kapka: Já zapomněla... ST
|
04.02.2015 - 19:28
vavaoko: Mám jen ST
|
04.02.2015 - 19:01
Lilith: Skvěle...
ST |
04.02.2015 - 17:49
la loba: St a směju se i komentům
|
04.02.2015 - 17:10
krizekkk: Pepíčku, znáš nějakou zimní veršovanou pranostiku?
Ano, paní učitelko. Únor bílý, sílí pole, pi.., vole. ST |
04.02.2015 - 12:41
enigman: jdu zavolat domů...
|
04.02.2015 - 12:26
enigman: vandr je promovanej vítr...
|
04.02.2015 - 10:03
Květka Š.: to se mi líbí...ST :-))
|
03.02.2015 - 23:11
detektor: Je to úlet,ale krásný...:-)ST
|
03.02.2015 - 23:04
pa100r: je to doST zvláštní ale hustě čtivé...
|
03.02.2015 - 21:17
libour: :-) dobrý doST
|


