zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.01.2015 - 14:16
básněnka: a ještě povídej
tak jako vždycky o ještěrkách o hadech a o jabloních ve vlasech mi voní tak povídej o líbání sladkosti v lesích a vodu hledej v stráních stiskni mne až kosti praštět budou ještě žiju pro povídání |
31.01.2015 - 12:24
René Vulkán: Žoldák se zlil
startuje ZIL a co je v cestě drtí pak volá Uráá, až z huby stříká slin Durak, ten čubčí syn! vypil všechnu vo"t"ku a znásilnil matku |
31.01.2015 - 12:21
René Vulkán: líbí se mi, zajímá mě
na druhé straně mi tam na první přečtení vadila místy rozháranost, na druhé přečtení jsem to nazval zkratkou a změnou tempa |
31.01.2015 - 12:17
René Vulkán: já myslím, že bys strčil do kapsy i Karla Havlíčka Borovského
|
30.01.2015 - 18:40
la loba: Valaši jsou jedna rodina ti se nedají !!!
|
30.01.2015 - 18:37
la loba: ST
|
30.01.2015 - 17:19
zenge: děti moje : Díky!!! ;-)
|
30.01.2015 - 16:17
krizekkk: **
|
30.01.2015 - 15:48
obaleč jabloňový: Svět je krásný...
ST |
30.01.2015 - 15:26
obaleč jabloňový: ST.
|
30.01.2015 - 15:25
vavaoko: Svět e fajn a ty také. ST
|
30.01.2015 - 15:11
obaleč jabloňový: Píšeš nezapomenutelně...
ST |
30.01.2015 - 15:10
vavaoko: Skvěle. ST
|
30.01.2015 - 10:33
la loba: Život je super a díky tvým básním ještě víc:-)))
|
30.01.2015 - 10:27
Květka Š.: je fajn...ST
|
30.01.2015 - 08:54
Lilith: Svět je fajn i s jeho pikantnostmi... ;-)
ST |
29.01.2015 - 23:04
Kajuta: tiché ST...
|
29.01.2015 - 21:46
|
29.01.2015 - 21:16
Kapka: :-) ST
|
29.01.2015 - 21:14
Kapka: Tobě ST a souhlas s romantikem.
|


