zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2015 - 20:25
Maryje...: ST s úsměvem.
01.02.2015 - 19:24
detektor: Zasmál jsem se konečně něčemu vtipnému....a vo tom to je....ST...:-)
01.02.2015 - 19:03
Květka Š.: ..:-))...ST...taky...
01.02.2015 - 18:56
Zee: :D zasmála jsem se a voly u kávy si snad vytisknu a budu rozdávat ráno v kavárně, ST
01.02.2015 - 18:04
obaleč jabloňový: Ať je třeba ponorný:-) stejně pomine!
ST
01.02.2015 - 17:06
Kajuta: tiché ST...
01.02.2015 - 16:55
Kajuta: ST ;-)
01.02.2015 - 16:41
krizekkk: Jo. ST
01.02.2015 - 15:21
TetaKazi: Svět je fajn a "důchod" úplně nejlepší... ST :-))
01.02.2015 - 15:09
libour: skvělé, pobavilo jako vždy :-)ST
01.02.2015 - 11:23
pa100r: Jsou dobré všechny, ale důchodcovská je luxusní...
31.01.2015 - 23:32
Ctirad Justus: povídám, je to podívání... na vaše povídání, s podivem
tleskám ;)
CJ
31.01.2015 - 18:14
Zasr. romantik: Někdy se poesie zvrtne:

Povídej, co cítíš, milá,
když ses ráno probudila,
povídej, a hlavně tiše,
mám šest plzní ve svém břiše,
svět se se mnou trochu točí,
měchýř taky trochu tlačí,
tak povídej, o svých snech,
ale rychle, já mám spěch!
Tak povídej, drahá ženo,
hlavně aby tam nebylo
o b s a z e n o !
31.01.2015 - 17:33
libour: neb svět již není k toulání
je svázán zloději,
co kradou soukromí
a tak mne serou
dnes vše je pod kamerou!......přesně,taky tak ST
31.01.2015 - 17:24
krizekkk: Jen nepovídat zbytečně... ST
31.01.2015 - 17:02
zvířenka: Míň vídání i povídání.
A taky nejsou řeči jako Řeči.
Věřím na poudaček zmrtvýchvstání
Že příběhy story předčí.
STjako prase.:-)
31.01.2015 - 15:31
básněnka: miluju psaní o smrti
jaké to asi bude
jak chutná koláč makovej
a řeka Léthé?
co po létě
zas podzim život je tu
a zimu cítím v hřbetu
eště že nekouřím

dala bych si totiž poslední cigaretu
31.01.2015 - 14:49
básněnka: ta lidská..komedie
jeden kecá a druhej vodu s vínem pije

kam se to řítí
co je v řiti?

pane prezidente...Ente?
31.01.2015 - 14:47
obaleč jabloňový: Mizí ...
ST:-)
31.01.2015 - 14:19
básněnka: že jsem z vesnice a žiju ve městě...

přiznávám už bych se nevracela...

ale vím, jak být celá
1 ... 484|485|486|487|488|489|490|491|492 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku