zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.02.2015 - 20:25
Maryje...: ST s úsměvem.
|
01.02.2015 - 19:24
detektor: Zasmál jsem se konečně něčemu vtipnému....a vo tom to je....ST...:-)
|
01.02.2015 - 19:03
Květka Š.: ..:-))...ST...taky...
|
01.02.2015 - 18:56
Zee: :D zasmála jsem se a voly u kávy si snad vytisknu a budu rozdávat ráno v kavárně, ST
|
01.02.2015 - 18:04
obaleč jabloňový: Ať je třeba ponorný:-) stejně pomine!
ST |
01.02.2015 - 17:06
Kajuta: tiché ST...
|
01.02.2015 - 16:55
Kajuta: ST ;-)
|
01.02.2015 - 16:41
krizekkk: Jo. ST
|
01.02.2015 - 15:21
TetaKazi: Svět je fajn a "důchod" úplně nejlepší... ST :-))
|
01.02.2015 - 15:09
libour: skvělé, pobavilo jako vždy :-)ST
|
01.02.2015 - 11:23
pa100r: Jsou dobré všechny, ale důchodcovská je luxusní...
|
31.01.2015 - 23:32
|
31.01.2015 - 18:14
Zasr. romantik: Někdy se poesie zvrtne:
Povídej, co cítíš, milá, když ses ráno probudila, povídej, a hlavně tiše, mám šest plzní ve svém břiše, svět se se mnou trochu točí, měchýř taky trochu tlačí, tak povídej, o svých snech, ale rychle, já mám spěch! Tak povídej, drahá ženo, hlavně aby tam nebylo o b s a z e n o ! |
31.01.2015 - 17:33
libour: neb svět již není k toulání
je svázán zloději, co kradou soukromí a tak mne serou dnes vše je pod kamerou!......přesně,taky tak ST |
31.01.2015 - 17:24
krizekkk: Jen nepovídat zbytečně... ST
|
31.01.2015 - 17:02
zvířenka: Míň vídání i povídání.
A taky nejsou řeči jako Řeči. Věřím na poudaček zmrtvýchvstání Že příběhy story předčí. STjako prase.:-) |
31.01.2015 - 15:31
básněnka: miluju psaní o smrti
jaké to asi bude jak chutná koláč makovej a řeka Léthé? co po létě zas podzim život je tu a zimu cítím v hřbetu eště že nekouřím dala bych si totiž poslední cigaretu |
31.01.2015 - 14:49
básněnka: ta lidská..komedie
jeden kecá a druhej vodu s vínem pije kam se to řítí co je v řiti? pane prezidente...Ente? |
31.01.2015 - 14:47
obaleč jabloňový: Mizí ...
ST:-) |
31.01.2015 - 14:19
básněnka: že jsem z vesnice a žiju ve městě...
přiznávám už bych se nevracela... ale vím, jak být celá |


