zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2015 - 12:37
libour: ST
|
14.02.2015 - 11:20
krizekkk: Tematicky a dobře. ,)
|
13.02.2015 - 11:32
la loba: Všechno je kšeft je mi z toho blbě
Ale z tvé básně je mi dobřeST |
12.02.2015 - 21:28
Kajuta: Na Bělehrad :-) ST
|
12.02.2015 - 16:45
krizekkk: https://www.youtube.com/watch?v=48Ykkzzj7GE
|
12.02.2015 - 14:06
Špáďa: Máš vzácný dar radost slovem rozdávat!
|
12.02.2015 - 14:00
Špáďa: Spontánně libocitné,
až čtenář štěstím vzlítne. |
12.02.2015 - 10:11
Lilith: ST
|
12.02.2015 - 09:47
Květka Š.: chtěla jsem říct ST...
|
12.02.2015 - 09:17
vavaoko: Domluví se, že se nedomluví. Válka ja kšeft.
Máš ST |
12.02.2015 - 09:14
divoženka1: ST a Z
|
12.02.2015 - 07:10
|
11.02.2015 - 22:25
Floe: Většinou tento styl nemusím, ale tohle mi sedlo.
Taky kolik lidí by nedalo za pravdu.. |
11.02.2015 - 21:13
jitka.svobodova: moc pěkné ...přímo kouzelné....ST
|
11.02.2015 - 20:31
obaleč jabloňový: Jo, utíká...
ST |
11.02.2015 - 17:26
krizekkk: Jsou v tom moudroSTi...
|
11.02.2015 - 15:40
la loba: Rodina je základ státu!ST
|
11.02.2015 - 10:22
Květka Š.: ST...:-)
|
11.02.2015 - 09:20
enigman: jdu pustit králíky...
|
11.02.2015 - 09:11
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|


