zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11487 / 21575
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2015 - 00:56
Houda: co na to říct...že...
Opět bezvadný...dovedl bych si představit učebnici pro ty naše vohnouty složenou z tvých miniaturek. Dílem je učíš číst víc jak anglický příkaz ve hře, dílem morálku, trochu dějiny, češtinu, vlastenectví a cit...dovedu si to představit i v barvách...
03.02.2015 - 00:50
Houda: Kurva, to je tak krásný!!!!
Zenge, ty vole...
03.02.2015 - 00:47
Houda: :-))) vole...normálně jsem se nahlas u toho smál jak blbec!!
Žádný bod ti nedávám, páč se mi to nelíbilo a jsi hovno básník. :-)))
03.02.2015 - 00:44
Houda: Ty prostě umíš pojmenovat...ať už miniaturkou, nebo celou hubou...dlouho jsem tu nebyl, ale první, komu kouknu pod pokličku, jsi vždycky ty ...asi zvyk..
ST
02.02.2015 - 21:47
Květka Š.: ST...dobrý...
02.02.2015 - 20:39
krizekkk: Nezestárni...
(moudrost není dána věkem)
02.02.2015 - 20:36
detektor: Krása...ST
02.02.2015 - 19:29
Lilith: Pobavila :-)
ST
02.02.2015 - 19:01
Zasr. romantik: skvělé, pobavilo jako jindy,
a teď moje pindy:

Abraka akbar
Muslim s trochou semtexu
přemýšlí, kde by v davu křach - exnul
semtex k tělu přidělaný
jde jak když je podělaný
v mysli panny z jejich ráje
chtěl by ochutnávat skryté taje
v tom mu škrtla kulka kulku
jiskra - bum!
a už má jen jednu půlku
druhá letí vzhůru k nebi
a teď si může říkat debil
tak těžce se do ráje dohrabal
ale nemá, čím by si zadrbal ...
:o))
02.02.2015 - 18:45
Lilith: Parádní povídání o nepovídání a k povídalkám povídám ST :-)
02.02.2015 - 16:42
labuť: Jako vždycky ST
po tisící i po sté :-))
02.02.2015 - 14:12
vavaoko: Skvěle. A just si budeme povídat.
ST
02.02.2015 - 13:13
la loba: Já mám karavan bez van ale s kocourem;-)))
02.02.2015 - 13:06
la loba: Enigman to řekl za mne!!!ST
02.02.2015 - 10:19
Ctirad Justus: Jó paráda ;)
CJ
02.02.2015 - 08:46
enigman: když mám křupky...
02.02.2015 - 08:06
enigman: ále mě jedna paní povídala...
02.02.2015 - 07:42
enigman: na Hromnice o Zengeho více...
01.02.2015 - 22:52
Lota: .
prej
podle humoru
poznáš člověka
.
a tohle je humor skvělej
!!!
01.02.2015 - 20:59
básněnka: znám učitelky, bezpečnost práce, žáci sou prej velký...
1 ... 483|484|485|486|487|488|489|490|491 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku