zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
03.02.2015 - 00:56
Houda: co na to říct...že...
Opět bezvadný...dovedl bych si představit učebnici pro ty naše vohnouty složenou z tvých miniaturek. Dílem je učíš číst víc jak anglický příkaz ve hře, dílem morálku, trochu dějiny, češtinu, vlastenectví a cit...dovedu si to představit i v barvách... |
03.02.2015 - 00:50
Houda: Kurva, to je tak krásný!!!!
Zenge, ty vole... |
03.02.2015 - 00:47
Houda: :-))) vole...normálně jsem se nahlas u toho smál jak blbec!!
Žádný bod ti nedávám, páč se mi to nelíbilo a jsi hovno básník. :-))) |
03.02.2015 - 00:44
Houda: Ty prostě umíš pojmenovat...ať už miniaturkou, nebo celou hubou...dlouho jsem tu nebyl, ale první, komu kouknu pod pokličku, jsi vždycky ty ...asi zvyk..
ST |
02.02.2015 - 21:47
Květka Š.: ST...dobrý...
|
02.02.2015 - 20:39
krizekkk: Nezestárni...
(moudrost není dána věkem) |
02.02.2015 - 20:36
detektor: Krása...ST
|
02.02.2015 - 19:29
Lilith: Pobavila :-)
ST |
02.02.2015 - 19:01
Zasr. romantik: skvělé, pobavilo jako jindy,
a teď moje pindy: Abraka akbar Muslim s trochou semtexu přemýšlí, kde by v davu křach - exnul semtex k tělu přidělaný jde jak když je podělaný v mysli panny z jejich ráje chtěl by ochutnávat skryté taje v tom mu škrtla kulka kulku jiskra - bum! a už má jen jednu půlku druhá letí vzhůru k nebi a teď si může říkat debil tak těžce se do ráje dohrabal ale nemá, čím by si zadrbal ... :o)) |
02.02.2015 - 18:45
Lilith: Parádní povídání o nepovídání a k povídalkám povídám ST :-)
|
02.02.2015 - 16:42
labuť: Jako vždycky ST
po tisící i po sté :-)) |
02.02.2015 - 14:12
vavaoko: Skvěle. A just si budeme povídat.
ST |
02.02.2015 - 13:13
la loba: Já mám karavan bez van ale s kocourem;-)))
|
02.02.2015 - 13:06
la loba: Enigman to řekl za mne!!!ST
|
02.02.2015 - 10:19
Ctirad Justus: Jó paráda ;)
CJ |
02.02.2015 - 08:46
enigman: když mám křupky...
|
02.02.2015 - 08:06
enigman: ále mě jedna paní povídala...
|
02.02.2015 - 07:42
enigman: na Hromnice o Zengeho více...
|
01.02.2015 - 22:52
|
01.02.2015 - 20:59
básněnka: znám učitelky, bezpečnost práce, žáci sou prej velký...
|


