zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.01.2015 - 21:06
detektor: :-)))))ST
|
29.01.2015 - 20:38
libour: výtečné záležitosti..........líbí moc ST
|
29.01.2015 - 20:11
Zasr. romantik: Žiju blaze skoro v Praze
na vesnici, co to říkám skoro město ale mě to táhne přesto do polí do luk a taky strání co na tom že svět mi brání hurá na kolo a za Labe kam se na mě svět hrabe Ať se kam chce ve spěchu řítí to já radši na kole a klidně s holou řití |
29.01.2015 - 20:00
zvířenka: Okapánkům, těm je tu hej.
|
29.01.2015 - 19:53
|
29.01.2015 - 18:36
la loba: Buenos dias!fantastico!
|
29.01.2015 - 16:42
krizekkk: S úsměvem jde všechno líp.
|
29.01.2015 - 16:24
krizekkk: O lidech jen dobře.
|
29.01.2015 - 15:08
la loba: Koření je vážně smrtelný
Zenge ty mě vždy tak rozveselíš že s kořením nezačnu |
29.01.2015 - 09:48
Květka Š.: dobrý...ST... :-))
|
29.01.2015 - 09:14
enigman: jdu si zakořenit...zdraví řepa...
|
29.01.2015 - 08:48
divoženka1: :-)taky bych brala tisk denní
a četla bych ho do setmění:-))ST |
29.01.2015 - 08:44
divoženka1: ST
|
28.01.2015 - 21:22
|
28.01.2015 - 21:12
libour: :-).............doSTi dobrý
|
28.01.2015 - 19:20
Kajuta: ST
|
28.01.2015 - 13:35
Lilith: Banánové ST :-)
|
28.01.2015 - 12:34
enigman: možná je v jináči...
|
28.01.2015 - 11:46
la loba: ST
|
28.01.2015 - 11:27
|


