zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.02.2015 - 00:17
Ringo: Téz bych nesved, je to marný,
zabít tvora z králíkárny |
10.02.2015 - 22:55
Kapka: eSTéčko
|
10.02.2015 - 22:41
libour: supér čtení..............ST
|
10.02.2015 - 22:31
Kajuta: ST ;-)
|
10.02.2015 - 22:12
|
10.02.2015 - 21:41
zvířenka: Tak tyhle díly si ráda puSTím k oku i když by jich třeba 598 bylo!
|
10.02.2015 - 20:43
Mbonita: svoboda je stav duše ..Mb:-)
|
10.02.2015 - 19:17
Lilith: Ano...
ST |
10.02.2015 - 19:15
Lilith: ST ;-)
|
10.02.2015 - 16:36
la loba: Paráda ST!
Našla jsem jednou kuchařku pro muže z roku 1982 byl tam vždy recept na jednoduché jídlo a u toho fotka nahé slečny v kuchyni.Ale ty slečny byly všechny neholené,dost baculaté a měly povětšinou takovou tu trvalou co se tehdy nosila a mojí matce po ní ypadaly všechny vlasy(zase narostly a lepší) |
10.02.2015 - 10:24
krizekkk: autogen...
|
10.02.2015 - 09:25
vavaoko: Skvělé. A já mám jen to ST
|
10.02.2015 - 00:28
Ringo: Zenge má pravdu, Jarousku,
nezkousej ani na zkousku mít svuj krcek bez chomoutu, jinak sankce ihned jsou tu - pro tvá ocka málo vhodný NaCl (chlorid sodný). :-( |
09.02.2015 - 23:53
gabkin: boží mlejny melou - pomalu a jistě.
jednou mu tam proklouznou až nebude na svém místě. jen je třeba vytrvat, vytrvalost, ta se cení. Každá bomba dohoří..... chvíli trvá... když se mění. |
09.02.2015 - 22:47
Květka Š.: ST...dobrý...
|
09.02.2015 - 22:24
Kajuta: ST ;-)
|
09.02.2015 - 21:57
Dota Slunská: Opakovaně bavíš, člověče. :)
|
09.02.2015 - 21:17
Zasr. romantik: To jsem nevěděl, že i do tújí lezou!
Tak ST*! a k tújím jsem měl vždy odpor, že by proto? ;-) |
09.02.2015 - 20:56
básněnka: pomalu utahují drát...že se nám nechce spát?
kdo ví, vždyť zvyklí jsme na sehnutou hlavu bez průtahů |
09.02.2015 - 18:11
la loba: ST a ta azbuka!!!
|


