zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.02.2015 - 18:01
libour: :-) supééééétr .................ST
|
09.02.2015 - 13:34
Dota Slunská: Bezvadně řečeno. ST tobě i paní básnivé.
|
09.02.2015 - 13:25
J.F.Julián: jo
St |
09.02.2015 - 12:06
la loba: ST
|
09.02.2015 - 10:39
Květka Š.: ST....i básněnce...
|
09.02.2015 - 09:19
vavaoko: Umíš se dívat. Umíš říci, cos viděl. ProSTě umíš!
|
08.02.2015 - 22:33
Kapka: básněnka: Za toto ST musím dáti.
|
08.02.2015 - 22:30
Kapka: Viděl jsi, vidíš hodně, (a uvidíš ještě) i duší... ST
|
08.02.2015 - 21:43
|
08.02.2015 - 21:38
krizekkk: STačí...
|
08.02.2015 - 20:39
libour: jj řeky račí už dnes neuvidíme......ST
|
08.02.2015 - 20:38
básněnka: mám špičku
prej z vína a zablácených bot a taky z lásky opřekot na kraj se dívám očí čtvero po hlasu šeptám po větru rozveselo? tkanice žalů žalujme tedy pro bílej pokoj nejenom v sobě mám spoustu lásky... nejen pro kostely pro vlaštovky i pro neděli a nedej bože že ji ztratím bez lásky nejsme vrchovatí |
08.02.2015 - 19:53
Lota: *
válím se v nemocnici nebyla jsem tu pro mě dlouhý čas na Ólympu vidím: zenge * Tvoje poezie se umí dívat pravdě do očí je to skvělé,jak Ty to umíš ale já dnes už raději se nechám točit v žentouru s náloží naivních představ a snů po tom všem co okolo sebe vidím @_@ |
08.02.2015 - 11:22
básněnka: co napsat...hlupců je všude
co po nich zbude? neřádsto všelijaké a lícní kosti vyhublé, bez radosti? jenže..změň lidi! |
08.02.2015 - 11:20
básněnka: hezký hrátky:-)
nudle zpátky:-) |
08.02.2015 - 10:22
|
06.02.2015 - 23:05
Ringo: Nepospiním si své svedomí lzí, a proto nebudu tvrdit, ze se mi tvoje dílko nelíbilo. :-)
|
06.02.2015 - 17:09
krizekkk: Bobři jsou chráněni. Naštěstí. :-)
|
06.02.2015 - 14:33
obaleč jabloňový: No jo :-(
ST:-) |
06.02.2015 - 13:05
enigman: pěkně koreňená...
|


