zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.02.2015 - 20:01
Lilith: ST
|
16.02.2015 - 19:47
Lilith: Skvělé
ST |
16.02.2015 - 17:27
la loba: :-)))ST
|
16.02.2015 - 10:51
la loba: ST
|
15.02.2015 - 19:05
detektor: ST
|
15.02.2015 - 15:29
krizekkk: **
|
15.02.2015 - 15:17
básněnka: politiku nemám ráda
ale tu tvoji sem tam můžu:-) |
15.02.2015 - 13:55
básněnka: pro clony
a taky oči že existuje smog? a smutky z oken vlají mám ráda pohádek a bájí že nejsi princ? přísahají mám ráda dláta hobliny mezí a letokruhy nad pařezy tak nám je zachovej můj bože březí a neotáčej záda mám ráda stromy...ráda... |
15.02.2015 - 13:08
libour: rád cesty bez cíle
kdy nehoní tě čas nesnáším ty cílené kdy víš že nepříjdeš včas............líbí moc ST |
15.02.2015 - 12:53
Květka Š.: ST... :-)
|
15.02.2015 - 12:49
|
15.02.2015 - 12:41
obaleč jabloňový: ST. Jak vyšité...
|
15.02.2015 - 12:23
vavaoko: Skvěle. Mám jen ST
|
15.02.2015 - 11:59
zenge: Díky všem jste můj šém!
Ps: Před udělením tipu si radši přečtěte ještě jednou první báseň;-) |
15.02.2015 - 11:57
Kapka: ST, co jiného. Umíš to vySTihnout skvěle.
|
15.02.2015 - 11:54
Kapka: jen ST***
|
15.02.2015 - 11:52
Kapka: ST*
|
15.02.2015 - 09:50
vavaoko: Mám jen ST
|
14.02.2015 - 16:10
Květka Š.: ST
|
14.02.2015 - 13:05
Kajuta: ST
|


