zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.02.2015 - 16:55
Vorejs: Tenhle cyklus to je náhrdelník plnej perel. ST
|
27.02.2015 - 16:49
obaleč jabloňový: Senzační! :-)
ST |
27.02.2015 - 16:39
la loba: Máš asi tuhý stonek :-)))
ST |
27.02.2015 - 16:26
libour: :-) dobrý...ST
|
27.02.2015 - 16:26
Ringo: Mám skoro sklon se pred tvým Sklonkem sklonit...
|
27.02.2015 - 15:52
|
27.02.2015 - 14:12
řeka: parádní počtení...
|
27.02.2015 - 13:00
jitka.svobodova: ST***
|
26.02.2015 - 22:45
libour: :-) VELKÉ ST
|
26.02.2015 - 22:41
sailorr: Je křehká, ale je to jediná část nás, která se úspěšně brání postupujícímu procesu dehumanizace. Říkl tuhle Maxim a já mu věřím, už mockrát se mi to vyplatilo.
a.j. |
26.02.2015 - 21:59
zenge: díky všem jste můj šém!
|
26.02.2015 - 20:18
básněnka: že máme anagramy?
tož pánbů s námi |
26.02.2015 - 19:31
Květka Š.: ST)))
|
26.02.2015 - 19:16
la loba: ST
|
26.02.2015 - 16:38
Adama: Přesmýkáno zajímavě.
|
26.02.2015 - 15:48
René Vulkán: podepisuju
|
26.02.2015 - 15:41
René Vulkán: Můj ostrov je polo
jméno mé Marco Má pevnina zas celo hraju na violoncelo naladěné v tóninu vln |
26.02.2015 - 14:35
HANKA: Ta má grády, moc se mi líbí včetně komentářů..ST**
|
26.02.2015 - 13:42
HANKA: Tak to je teda jazykolam, ale dobrý..ST
|
26.02.2015 - 13:20
enigman: ale vrata ti vržou pěkně...
|


